
Jupiler Pro League · Belgie
St. Truiden: forma a statistiky
Forma PPPVP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
3
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | V KV Mechelen | 4:3 | P |
| 09.20 | D KVC Westerlo | 0:2 | P |
| 09.12 | V SK Beveren | 2:0 | P |
| 09.05 | D RAAL La Louvière | 4:0 | V |
| 09.02 | D Union St. Gilloise | 0:3 | P |
| 08.30 | V Antwerp | 1:4 | V |
| 08.14 | V Cercle Brugge | 3:3 | R |
| 08.08 | D Lommel United | 1:1 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 2 | 2 | 4 | 15:16 |
| Doma | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 |
| Venku | 4 | 1 | 1 | 2 | 10:10 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 gólu | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 gólu | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Oba týmy skórují | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Čisté konto | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Nedal gól | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Výhry | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Remízy | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 rohu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 8,5 rohu | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 9,5 rohu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 10,5 rohu | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 11,5 rohu | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Over 12,5 rohu | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Léo Kokubo Bra | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Ilias Sebaoui Zál | 8 | 709 | 2 | 3 | 23 | 6 | 12 | 1 | 0 |
| Abdoulaye Sissako Zál | 8 | 705 | 0 | 2 | 7 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Robert-Jan Vanwesemael Obr | 8 | 686 | 1 | 1 | 7 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Taiga Hata Obr | 8 | 633 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Visar Musliu Obr | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Ryan Merlen Zál | 8 | 614 | 3 | 4 | 9 | 6 | 4 | 1 | 0 |
| Samed Baždar Úto | 6 | 393 | 5 | 0 | 16 | 7 | 6 | 1 | 0 |
| Ryotaro Araki Zál | 6 | 376 | 1 | 0 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Kaito Matsuzawa Zál | 7 | 341 | 1 | 1 | 5 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Nelson Ishiwatari Zál | 7 | 325 | 1 | 1 | 5 | 2 | 11 | 4 | 0 |
| Shogo Taniguchi Obr | 5 | 324 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Joedrick Pupe Obr | 6 | 321 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Wolke Janssens Obr | 4 | 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Frederic Soelle Soelle Úto | 3 | 186 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Oumar Diouf Úto | 7 | 186 | 0 | 0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Loïc Mbe Soh Obr | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Arbnor Muja Zál | 2 | 147 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Nathanaël Mbuku Úto | 4 | 118 | 0 | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Kota Takai Obr | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Shion Shinkawa Zál | 5 | 53 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |