PropsyTypera

St. Truiden: forma i statystyki

Forma PPPZP

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
3
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.11N KV Mechelen4:3P
09.20U KVC Westerlo0:2P
09.12N SK Beveren2:0P
09.05U RAAL La Louvière4:0Z
09.02U Union St. Gilloise0:3P
08.30N Antwerp1:4Z
08.14N Cercle Brugge3:3R
08.08U Lommel United1:1R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem822415:16
U siebie41125:6
Na wyjeździe411210:10

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Over 2.5 gola63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Over 3.5 gola50% (4/8)25% (1/4)75% (3/4)
Obie drużyny strzelą50% (4/8)25% (1/4)75% (3/4)
Czyste konto13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Nie strzelił gola38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Zwycięstwa25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Remisy25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Gol w 1. połowie88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 1.5 w 1. połowie25% (2/8)0% (0/4)50% (2/4)
Gol w 2. połowie100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Over 1.5 w 2. połowie75% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Over 1.5 żółtej kartki88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 2.5 żółtej kartki63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Over 3.5 żółtej kartki38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Over 4.5 żółtej kartki25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 5.5 żółtej kartki13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Faule drużyny Over 8.575% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Faule drużyny Over 9.550% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Faule drużyny Over 10.550% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Faule drużyny Over 11.538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Faule drużyny Over 12.538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Faule drużyny Over 13.525% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Faule w meczu Over 20.550% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Faule w meczu Over 22.538% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Faule w meczu Over 24.513% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Faule w meczu Over 26.50% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 6.5 rzutu rożnego75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 7.5 rzutu rożnego63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 8.5 rzutu rożnego50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 9.5 rzutu rożnego38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Over 10.5 rzutu rożnego25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 11.5 rzutu rożnego25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 12.5 rzutu rożnego25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Léo Kokubo Bra87200000010
Ilias Sebaoui Pom8709232361210
Abdoulaye Sissako Pom87050271710
Robert-Jan Vanwesemael Obr86861173310
Taiga Hata Obr86330010400
Visar Musliu Obr76300000710
Ryan Merlen Pom86143496410
Samed Baždar Nap639350167610
Ryotaro Araki Pom63761042400
Kaito Matsuzawa Pom73411152610
Nelson Ishiwatari Pom732511521140
Shogo Taniguchi Obr53240021510
Joedrick Pupe Obr63210020410
Wolke Janssens Obr42130000100
Frederic Soelle Soelle Nap31861022200
Oumar Diouf Nap71860052200
Loïc Mbe Soh Obr21800010110
Arbnor Muja Pom21470031000
Nathanaël Mbuku Nap41180062100
Kota Takai Obr1900000410
Shion Shinkawa Pom5530010200