
La Liga · Španělsko
Rayo Vallecano: forma a statistiky
Forma RVPVP
Aktuální série
2
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
7
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 09.19 | V Osasuna | 1:1 | R |
| 09.15 | D Espanyol | 2:1 | V |
| 09.12 | V Real Madrid | 4:1 | P |
| 09.05 | D Racing Santander | 3:2 | V |
| 08.31 | V Barcelona | 5:2 | P |
| 08.20 | D Alaves | 1:1 | R |
| 08.15 | V Sevilla | 2:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 |
| Doma | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 |
| Venku | 4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 gólu | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 gólu | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Oba týmy skórují | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Čisté konto | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Nedal gól | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Výhry | 29% (2/7) | 67% (2/3) | 0% (0/4) |
| Remízy | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 rohu | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Over 8,5 rohu | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 9,5 rohu | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 10,5 rohu | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 11,5 rohu | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Over 12,5 rohu | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |