
La Liga · Іспанія
Rayo Vallecano: форма та статистика
Форма НВПВП
Поточні серії
2
без поразок
0
перемог поспіль
0
поразок поспіль
7
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 09.19 | У Osasuna | 1:1 | Н |
| 09.15 | В Espanyol | 2:1 | В |
| 09.12 | У Real Madrid | 4:1 | П |
| 09.05 | В Racing Santander | 3:2 | В |
| 08.31 | У Barcelona | 5:2 | П |
| 08.20 | В Alaves | 1:1 | Н |
| 08.15 | У Sevilla | 2:1 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 |
| Вдома | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 |
| У гостях | 4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 2,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 3,5 | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Обидві заб’ють | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Не забили | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Перемоги | 29% (2/7) | 67% (2/3) | 0% (0/4) |
| Нічиї | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Гол у 1-му таймі | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Гол у 2-му таймі | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 6,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 7,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 8,5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 9,5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 10,5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 11,5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 12,5 | 57% (4/7) | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Florian Lejeune Зах | 7 | 630 | 0 | 0 | 9 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| Pathé Ismaël Ciss Зах | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 4 | 0 |
| Unai López Пів | 7 | 556 | 0 | 3 | 4 | 1 | 9 | 2 | 0 |
| Andrei Rațiu Зах | 6 | 540 | 1 | 0 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Álvaro García Пів | 7 | 530 | 2 | 2 | 8 | 4 | 5 | 1 | 0 |
| Sergio Camello Нап | 7 | 470 | 7 | 1 | 17 | 11 | 8 | 2 | 0 |
| Adrià Pedrosa Зах | 5 | 398 | 1 | 1 | 4 | 2 | 9 | 1 | 0 |
| Jorge de Frutos Пів | 5 | 373 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| Óscar Valentín Пів | 7 | 372 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Pedro Díaz Пів | 6 | 322 | 0 | 0 | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Emil Audero Вор | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iván Balliu Зах | 6 | 229 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Dani Cárdenas Вор | 3 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Giorgi Tsitaishvili Нап | 4 | 201 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Gnangoro Bouaré Пів | 5 | 196 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Mujaid Sadick Зах | 3 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Randy Nteka Пів | 3 | 153 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Augusto Batalla Вор | 2 | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fran Pérez Нап | 5 | 142 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 |
| Jozhua Vertrouwd Зах | 2 | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Alemão Нап | 6 | 121 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 0 |
| Isi Palazón Пів | 2 | 81 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Pelayo Fernández Зах | 2 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Rayane Belaid Нап | 1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |