
Ligue 2 · Francie
Rodez: forma a statistiky
Forma PPPPR
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
4
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | V Saint Etienne | 2:0 | P |
| 09.18 | D Nancy | 3:4 | P |
| 09.11 | D Grenoble | 0:1 | P |
| 09.05 | V Metz | 4:1 | P |
| 08.28 | D Pau FC | 2:2 | R |
| 08.22 | V Nantes | 2:5 | V |
| 08.14 | V Annecy | 2:0 | P |
| 08.08 | D Laval | 3:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 |
| Doma | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:8 |
| Venku | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 gólu | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 gólu | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Oba týmy skórují | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Nedal gól | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Výhry | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Remízy | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Gól v 1. poločase | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 6,5 rohu | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 7,5 rohu | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 8,5 rohu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 9,5 rohu | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 10,5 rohu | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 11,5 rohu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 12,5 rohu | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mathis Magnin Obr | 8 | 720 | 0 | 1 | 3 | 2 | 12 | 2 | 0 |
| Raphaël Lipinski Obr | 8 | 720 | 1 | 3 | 7 | 2 | 11 | 1 | 0 |
| Jordan Mendes Correia Zál | 8 | 720 | 0 | 1 | 7 | 3 | 21 | 2 | 0 |
| Loni Laurent Obr | 8 | 705 | 0 | 0 | 5 | 1 | 8 | 2 | 0 |
| Antonin Cartillier Zál | 8 | 617 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Mathis Touho Úto | 8 | 502 | 0 | 1 | 17 | 7 | 6 | 0 | 0 |
| Corentin Issanchou Roubiou Obr | 7 | 460 | 2 | 0 | 9 | 5 | 12 | 1 | 0 |
| Lucas Margueron Bra | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evan’s Jean-Lambert Obr | 7 | 403 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Kenny Nagera Úto | 8 | 351 | 0 | 2 | 5 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Ibrahima Baldé Úto | 4 | 344 | 5 | 0 | 12 | 8 | 5 | 1 | 0 |
| Damjan Pavlović Zál | 7 | 302 | 0 | 0 | 5 | 5 | 10 | 0 | 0 |
| Ryan Ponti Obr | 6 | 289 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Octave Joly Zál | 7 | 230 | 2 | 0 | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Steven Luyambula Biwa Obr | 6 | 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Mathis Saka Zál | 4 | 203 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 2 | 0 |
| Nachon Nsingi Úto | 6 | 184 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Quentin Braat Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kelian Nsona Zál | 3 | 100 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Samy Benchama Zál | 2 | 95 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enzo Crombez Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Luzolo Vangi Vungele Obr | 2 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marco Essimi Úto | 2 | 22 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Clément Jolibois Obr | 1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |