
Ligue 2 · Francja
Rodez: forma i statystyki
Forma PPPPR
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
4
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | N Saint Etienne | 2:0 | P |
| 09.18 | U Nancy | 3:4 | P |
| 09.11 | U Grenoble | 0:1 | P |
| 09.05 | N Metz | 4:1 | P |
| 08.28 | U Pau FC | 2:2 | R |
| 08.22 | N Nantes | 2:5 | Z |
| 08.14 | N Annecy | 2:0 | P |
| 08.08 | U Laval | 3:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 2 | 1 | 5 | 14:18 |
| U siebie | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:8 |
| Na wyjeździe | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 gola | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 gola | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Obie drużyny strzelą | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Czyste konto | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Nie strzelił gola | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Zwycięstwa | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Remisy | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Gol w 1. połowie | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Gol w 2. połowie | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mathis Magnin Obr | 8 | 720 | 0 | 1 | 3 | 2 | 12 | 2 | 0 |
| Raphaël Lipinski Obr | 8 | 720 | 1 | 3 | 7 | 2 | 11 | 1 | 0 |
| Jordan Mendes Correia Pom | 8 | 720 | 0 | 1 | 7 | 3 | 21 | 2 | 0 |
| Loni Laurent Obr | 8 | 705 | 0 | 0 | 5 | 1 | 8 | 2 | 0 |
| Antonin Cartillier Pom | 8 | 617 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Mathis Touho Nap | 8 | 502 | 0 | 1 | 17 | 7 | 6 | 0 | 0 |
| Corentin Issanchou Roubiou Obr | 7 | 460 | 2 | 0 | 9 | 5 | 12 | 1 | 0 |
| Lucas Margueron Bra | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evan’s Jean-Lambert Obr | 7 | 403 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Kenny Nagera Nap | 8 | 351 | 0 | 2 | 5 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Ibrahima Baldé Nap | 4 | 344 | 5 | 0 | 12 | 8 | 5 | 1 | 0 |
| Damjan Pavlović Pom | 7 | 302 | 0 | 0 | 5 | 5 | 10 | 0 | 0 |
| Ryan Ponti Obr | 6 | 289 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Octave Joly Pom | 7 | 230 | 2 | 0 | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Steven Luyambula Biwa Obr | 6 | 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Mathis Saka Pom | 4 | 203 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 2 | 0 |
| Nachon Nsingi Nap | 6 | 184 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Quentin Braat Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kelian Nsona Pom | 3 | 100 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Samy Benchama Pom | 2 | 95 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enzo Crombez Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Luzolo Vangi Vungele Obr | 2 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marco Essimi Nap | 2 | 22 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Clément Jolibois Obr | 1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |