
Primeira Liga · Portugalsko
SC Braga: forma a statistiky
Forma PRVPV
Dnes v 21:15: SC Braga vs Gil Vicente
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.09 | D Sporting CP | 1:3 | P |
| 09.20 | V Santa Clara | 0:0 | R |
| 09.14 | D Estoril | 1:0 | V |
| 09.10 | V Estrela | 2:1 | P |
| 09.05 | V Alverca | 1:2 | V |
| 08.31 | D Vitória SC | 1:0 | V |
| 08.09 | V Moreirense | 2:2 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 |
| Doma | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 |
| Venku | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 gólu | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 gólu | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Čisté konto | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Výhry | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Remízy | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Gól v 1. poločase | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 71% (5/7) | 33% (1/3) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 43% (3/7) | 0% (0/3) | 75% (3/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 57% (4/7) | 0% (0/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 57% (4/7) | 0% (0/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 43% (3/7) | 0% (0/3) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 71% (5/7) | 33% (1/3) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 71% (5/7) | 33% (1/3) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 29% (2/7) | 33% (1/3) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 rohu | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Over 7,5 rohu | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Over 8,5 rohu | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Over 9,5 rohu | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Over 10,5 rohu | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Over 11,5 rohu | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Over 12,5 rohu | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bernardo Fontes Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Victor Gómez Zál | 7 | 585 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Vítor Carvalho Obr | 7 | 572 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Pau Víctor Úto | 7 | 518 | 3 | 1 | 8 | 6 | 9 | 2 | 0 |
| João Moutinho Zál | 7 | 500 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 2 | 0 |
| Gustaf Lagerbielke Obr | 5 | 441 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Demir Ege Tıknaz Zál | 6 | 409 | 0 | 2 | 3 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| Gabriel Silva Úto | 6 | 365 | 0 | 1 | 6 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| Sergio Barcia Obr | 5 | 340 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Adrian Bajrami Obr | 6 | 324 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 2 | 0 |
| Jean-Baptiste Gorby Zál | 4 | 296 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Mario Dorgeles Úto | 5 | 278 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Gabriel Martínez Zál | 5 | 274 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 |
| Ricardo Horta Úto | 4 | 264 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Fran Navarro Úto | 5 | 220 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| Diogo Travassos Zál | 4 | 205 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Jovan Milošević Úto | 4 | 183 | 0 | 0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Denis Huseinbašić Zál | 3 | 134 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Adrian Leon Barišić Obr | 2 | 123 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Tomás Marqués Zál | 5 | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Bright Arrey-Mbi Obr | 2 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Diego Rodrigues Zál | 3 | 77 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Jonas Wind Úto | 3 | 39 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |