PropsyTypera
Portugalsko

Primeira Liga: statistiky a forma

Tipy dne →

Liga v číslech

Na základě 71 odehraných zápasů této sezony.

2.75
gólů na zápas
75%
Over 1.5
55%
Over 2.5
37%
Over 3.5
51%
oba skórují
39%
výhry domácích
25%
remízy
35%
výhry hostů

Dnešní zápasy

V každém sloupci: domácí | hosté, v této sezoně. Po zápase: ✓ / ✗ zda vyšlo Over 2.5 a BTTS, u karet a rohů jejich počet v tomto zápase.

Over 2.5
57% | 14%
BTTS
57% | 29%
Karty
4.4 | 4.1
Rohy
7.3 | 8.4

Rozhodčí

Průměr žlutých karet v zápasech každého rozhodčího a jak často zápas překročil 3,5, 4,5 a 5,5 karty. Rozhodčí s méně než 3 zápasy jsou vynecháni. Průměr ligy: 4.42.

RozhodčíZápasyŽluté/zápasOver 3.5Over 4.5Over 5.5Dnes
Luis Carlos Mateus Filipe36.33100%67%67%
David Rafael Oliveira da Silva56.2080%80%80%
Andre Filipe Domingues Narciso35.67100%100%33%
Jose Bessa35.67100%100%67%
Fabio Jose Costa Verissimo45.50100%75%50%
Luís Godinho45.00100%50%50%
Vasilica Iancu35.0067%33%33%
Gustavo Correia54.6080%60%20%
Miguel Nogueira54.6060%60%40%
Joao Antonio Ferreira Goncalves44.0075%25%0%
Carlos Macedo43.5025%25%25%
Bruno Jose Ribeiro Pires Costa33.3333%33%33%
Pedro Ramalho33.3333%33%0%
Sergio Guelho33.0067%33%0%
Joao Pedro Pinheiro42.250%0%0%
Miguel Andre Monteiro Fonseca32.000%0%0%

Jsou to údaje z odehraných zápasů: rozhodčí sám o výsledku nerozhoduje a vzorek bývá malý.

Lídři ligy

Hráči, kteří v této sezoně hrají v této lize.

Góly

  1. 1. Vangelis Pavlidis Benfica8
  2. 2. Luis Javier Suárez Sporting CP7
  3. 3. Gianluca Prestianni Benfica5
  4. 4. Georgios Koutsias Famalicao5
  5. 5. Gonçalo Paciência Santa Clara5
  6. 6. Ivan Barbero Arouca5
  7. 7. Abraham Marcus Estrela4
  8. 8. Leandro Antonetti Estrela4
  9. 9. André Clóvis Academico Viseu4
  10. 10. Ianis Stoica Estrela4

Asistence

  1. 1. Naïs Djouahra Arouca5
  2. 2. Pepê Aquino FC Porto4
  3. 3. Geny Catamo Sporting CP4
  4. 4. Cihan Kahraman Academico Viseu4
  5. 5. Mathias De Amorim Famalicao3
  6. 6. Gianluca Prestianni Benfica3
  7. 7. Vangelis Pavlidis Benfica3
  8. 8. Eddy Doué Estrela3
  9. 9. Diogo Bezerra Rio Ave3
  10. 10. Gabri Veiga FC Porto3

Střely

  1. 1. Gianluca Prestianni Benfica25
  2. 2. Vangelis Pavlidis Benfica24
  3. 3. Gustavo Silva Vitória SC22
  4. 4. Gonçalo Paciência Santa Clara21
  5. 5. Leandro Antonetti Estrela20
  6. 6. André Clóvis Academico Viseu19
  7. 7. Alioune Ndoye Vitória SC17
  8. 8. Ivan Barbero Arouca16
  9. 9. Abraham Marcus Estrela15
  10. 10. João Guilherme Academico Viseu15

Střely na 90 minut (min. 450 minut)

  1. 1. Gustavo Silva Vitória SC3.8
  2. 2. Gianluca Prestianni Benfica3.4
  3. 3. Vangelis Pavlidis Benfica3.4
  4. 4. Gonçalo Paciência Santa Clara3.1
  5. 5. André Clóvis Academico Viseu2.7
  6. 6. Luis Javier Suárez Sporting CP2.6
  7. 7. Gabri Veiga FC Porto2.6
  8. 8. Leandro Antonetti Estrela2.5
  9. 9. Ivan Barbero Arouca2.5
  10. 10. Héctor Hernández Gil Vicente2.5

Karty (červená = 2)

  1. 1. Ferro Estoril6
  2. 2. David Sousa Casa Pia5
  3. 3. Matheus Dias Nacional5
  4. 4. Domingos Jose Gabriel Bandeira Casa Pia5
  5. 5. Sorriso Santa Clara5
  6. 6. Igor Julião Maritimo4
  7. 7. Tomás Araújo Benfica4
  8. 8. Clément Lenglet Benfica4
  9. 9. Luis Javier Suárez Sporting CP4
  10. 10. Xeka Estoril4

Fauly

  1. 1. Mathias De Amorim Famalicao19
  2. 2. Soufiane Messeguem Academico Viseu18
  3. 3. Rodrigo Andrade Maritimo18
  4. 4. Igor Julião Maritimo16
  5. 5. João Guilherme Academico Viseu16
  6. 6. Guilherme Liberato Moreirense16
  7. 7. Alberto Costa FC Porto15
  8. 8. Thiago Balieiro Vitória SC14
  9. 9. Leandro Antonetti Estrela14
  10. 10. Leandro Barreiro Benfica14

Nejlepší týmy

Nejčastěji Over 2,5

  1. 1Benfica 88% (7/8)
  2. 2Estrela 75% (6/8)
  3. 3Maritimo 75% (6/8)

Nejčastěji oba skórují

  1. 1Alverca 75% (6/8)
  2. 2Estrela 75% (6/8)
  3. 3Maritimo 75% (6/8)

Nejvíc čistých kont

  1. 1Santa Clara 63% (5/8)
  2. 2Gil Vicente 57% (4/7)
  3. 3Arouca 50% (4/8)

Nejdelší série

Bez porážky

  1. 1FC Porto 8 zápasů
  2. 2Santa Clara 8 zápasů
  3. 3Sporting CP 8 zápasů

Výhry v řadě

  1. 1FC Porto 8 zápasů
  2. 2Academico Viseu 4 zápasů
  3. 3Alverca 3 zápasů

Prohry v řadě

  1. 1Nacional 6 zápasů
  2. 2Estoril 3 zápasů
  3. 3Estrela 2 zápasů

Statistické tabulky