
Primeira Liga · Portugalsko
Estoril: forma a statistiky
Forma PPPRP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
3
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | V Academico Viseu | 2:1 | P |
| 09.20 | D Casa Pia | 1:2 | P |
| 09.14 | V SC Braga | 1:0 | P |
| 09.07 | D Arouca | 0:0 | R |
| 08.31 | V Benfica | 2:1 | P |
| 08.22 | D Rio Ave | 0:2 | P |
| 08.16 | V Nacional | 2:0 | P |
| 08.07 | D Famalicao | 1:1 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 8 | 0 | 2 | 6 | 4:12 |
| Doma | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 |
| Venku | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:7 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 gólu | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 gólu | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Oba týmy skórují | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Nedal gól | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Výhry | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Remízy | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Gól v 1. poločase | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Gól ve 2. poločase | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 rohu | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 8,5 rohu | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 9,5 rohu | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 10,5 rohu | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 11,5 rohu | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Over 12,5 rohu | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joel Robles Bra | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| João Carvalho Zál | 8 | 710 | 0 | 1 | 12 | 4 | 3 | 2 | 0 |
| Ismael Sierra Arnal Obr | 7 | 630 | 0 | 0 | 8 | 1 | 10 | 3 | 0 |
| Yanis Begraoui Úto | 7 | 630 | 2 | 0 | 12 | 7 | 0 | 1 | 0 |
| Ricard Sánchez Obr | 8 | 602 | 1 | 0 | 4 | 3 | 12 | 1 | 0 |
| Ferro Obr | 6 | 513 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 1 |
| Antef Tsoungui Zál | 7 | 503 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 1 | 0 |
| André Lacximicant Zál | 8 | 482 | 0 | 0 | 13 | 8 | 2 | 0 | 0 |
| Fernando Medrano Obr | 5 | 406 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Jordan Holsgrove Zál | 5 | 387 | 0 | 1 | 6 | 3 | 4 | 1 | 0 |
| Rafik Guitane Zál | 7 | 368 | 1 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Roko Jurišić Obr | 3 | 254 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Milan Robin Zál | 3 | 195 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Nail Omerović Zál | 3 | 182 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Fabrício Garcia Úto | 6 | 175 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Xavi Sintes Obr | 2 | 169 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Xeka Zál | 3 | 160 | 0 | 0 | 4 | 2 | 7 | 2 | 1 |
| Pedro Carvalho Obr | 8 | 128 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Jordan Arnolin Obr | 4 | 117 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 2 | 0 |
| Samuel Amissah Obr | 2 | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Tiago Brito Zál | 4 | 104 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Peixinho Úto | 5 | 104 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Stelios Andreou Obr | 1 | 72 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Axel Camblan Zál | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tiago Parente Obr | 2 | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Jandro Orellana Zál | 2 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gonçalo Costa Obr | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |