PropsyTypera
Serie B · Itálie

Palermo: forma a statistiky

Forma VVVRV

Aktuální série

7
bez porážky
3
výher v řadě
0
proher v řadě
7
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17V Mantova0:2V
10.10V Empoli2:4V
09.19D Padova2:1V
09.13V Avellino1:1R
09.07D Sampdoria3:1V
08.30V Arezzo2:3V
08.23D Juve Stabia1:0V

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem761016:7
Doma33006:2
Venku431010:5

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu86% (6/7)67% (2/3)100% (4/4)
Over 2,5 gólu57% (4/7)67% (2/3)50% (2/4)
Over 3,5 gólu43% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Oba týmy skórují71% (5/7)67% (2/3)75% (3/4)
Čisté konto29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Nedal gól0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Výhry86% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Remízy14% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Gól v 1. poločase57% (4/7)100% (3/3)25% (1/4)
Over 1,5 v 1. poločase29% (2/7)67% (2/3)0% (0/4)
Gól ve 2. poločase86% (6/7)67% (2/3)100% (4/4)
Over 1,5 ve 2. poločase71% (5/7)33% (1/3)100% (4/4)
Over 1,5 žluté karty86% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Over 2,5 žluté karty71% (5/7)100% (3/3)50% (2/4)
Over 3,5 žluté karty29% (2/7)67% (2/3)0% (0/4)
Over 4,5 žluté karty29% (2/7)67% (2/3)0% (0/4)
Over 5,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Over 6,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Over 7,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Fauly týmu Over 8,5100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Fauly týmu Over 9,586% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Fauly týmu Over 10,571% (5/7)67% (2/3)75% (3/4)
Fauly týmu Over 11,571% (5/7)67% (2/3)75% (3/4)
Fauly týmu Over 12,543% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Fauly týmu Over 13,529% (2/7)67% (2/3)0% (0/4)
Fauly v zápase Over 20,586% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 22,557% (4/7)67% (2/3)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 24,543% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 26,529% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Over 6,5 rohu71% (5/7)100% (3/3)50% (2/4)
Over 7,5 rohu43% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Over 8,5 rohu43% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Over 9,5 rohu43% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Over 10,5 rohu43% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Over 11,5 rohu43% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Over 12,5 rohu29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Tommaso Augello Obr76301131510
Mattia Bani Obr75850121830
Jacopo Segre Zál756810421110
Joel Pohjanpalo Úto756622116800
Pietro Ceccaroni Obr65400000400
Dominic Vavassori Zál752321146400
Dennis Johnsen Zál7518451810300
Filippo Ranocchia Zál7508101041320
Tommaso Cassandro Obr74331031610
Antonio Palumbo Zál538821107310
Mattia Fortin Bra43600000000
Mattia Perin Bra32700000000
Hernani Zál52251141500
Niccolò Pierozzi Obr41840000310
Nahuel Estévez Zál71630010810
Gabriel Strefezza Úto31061022310
Emmanuel Gyasi Obr31020021310
Federico Barba Obr1900000100
Alessandro Gabrielloni Úto6660132200
Giangiacomo Magnani Obr1450010000
Patryk Peda Obr3360000000
Claudio Gomes Zál2280000000
Luca Mazzitelli Zál2170000100
Jérémy Le Douaron Úto1120010000