
Superliga · Dánsko
Brondby: forma a statistiky
Forma PVPPP
Dnes v 16:00: Odense vs Brondby
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | V Odense | 2:1 | P |
| 10.11 | D Lyngby | 5:2 | V |
| 09.20 | D FC Copenhagen | 0:1 | P |
| 09.14 | V FC Midtjylland | 4:1 | P |
| 09.06 | D Randers FC | 0:3 | P |
| 08.30 | V FC Nordsjaelland | 3:1 | P |
| 08.24 | D Silkeborg | 3:1 | V |
| 08.17 | D Sonderjyske | 3:2 | V |
| 08.09 | V AC Horsens | 0:2 | V |
| 08.02 | D Viborg | 1:0 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 5 | 1 | 5 | 18:19 |
| Doma | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 |
| Venku | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:10 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 gólu | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 gólu | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Oba týmy skórují | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Čisté konto | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Nedal gól | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Výhry | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Remízy | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Gól v 1. poločase | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Gól ve 2. poločase | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 45% (5/11) | 17% (1/6) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 rohu | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 8,5 rohu | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 9,5 rohu | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 10,5 rohu | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Over 12,5 rohu | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |