PropsyTypera
Superliga · Dánsko

Randers FC: forma a statistiky

Forma RPPPV

Aktuální série

1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.16V AC Horsens0:0R
10.11D Viborg0:2P
09.20V Sonderjyske4:2P
09.13D Odense1:2P
09.06V Brondby0:3V
08.30D Aarhus2:1V
08.23V FC Midtjylland1:0P
08.16D FC Copenhagen0:4P
08.09D Lyngby2:0V
08.02V FC Nordsjaelland1:0P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem1132611:16
Doma62136:10
Venku51135:6

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu73% (8/11)100% (6/6)40% (2/5)
Over 2,5 gólu45% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Over 3,5 gólu18% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Oba týmy skórují36% (4/11)50% (3/6)20% (1/5)
Čisté konto27% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Nedal gól45% (5/11)33% (2/6)60% (3/5)
Výhry27% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Remízy18% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Gól v 1. poločase82% (9/11)100% (6/6)60% (3/5)
Over 1,5 v 1. poločase36% (4/11)50% (3/6)20% (1/5)
Gól ve 2. poločase73% (8/11)83% (5/6)60% (3/5)
Over 1,5 ve 2. poločase27% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Over 1,5 žluté karty73% (8/11)50% (3/6)100% (5/5)
Over 2,5 žluté karty73% (8/11)50% (3/6)100% (5/5)
Over 3,5 žluté karty55% (6/11)50% (3/6)60% (3/5)
Over 4,5 žluté karty9% (1/11)17% (1/6)0% (0/5)
Over 5,5 žluté karty0% (0/11)0% (0/6)0% (0/5)
Over 6,5 žluté karty0% (0/11)0% (0/6)0% (0/5)
Over 7,5 žluté karty0% (0/11)0% (0/6)0% (0/5)
Fauly týmu Over 8,582% (9/11)100% (6/6)60% (3/5)
Fauly týmu Over 9,573% (8/11)83% (5/6)60% (3/5)
Fauly týmu Over 10,545% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Fauly týmu Over 11,536% (4/11)50% (3/6)20% (1/5)
Fauly týmu Over 12,536% (4/11)50% (3/6)20% (1/5)
Fauly týmu Over 13,527% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Fauly v zápase Over 20,573% (8/11)83% (5/6)60% (3/5)
Fauly v zápase Over 22,545% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Fauly v zápase Over 24,545% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Fauly v zápase Over 26,536% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Over 6,5 rohu91% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Over 7,5 rohu91% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Over 8,5 rohu91% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Over 9,5 rohu82% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Over 10,5 rohu73% (8/11)67% (4/6)80% (4/5)
Over 11,5 rohu55% (6/11)50% (3/6)60% (3/5)
Over 12,5 rohu36% (4/11)17% (1/6)60% (3/5)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Daniel Høegh Obr119900060710
Mike Themsen Zál11889311911730
Mathias Greve Zál1187700431910
Laurits Pedersen Zál1184912211941
Elies Mahmoud Zál1081631146810
S. Hansen Obr1076002521330
Nikolas Dyhr Obr117490021500
Martin Sjølstad Obr116610130810
Paul Izzo Bra75850000000
Kasper Junker Úto115051183500
Mohamed Sankoh Úto1045530115910
Wessel Dammers Obr54500010400
Jannich Storch Bra54050000000
John Björkengren Zál63980020200
Nikolai Soyset Hopland Obr43600010831
Axel Henriksson Zál42080030411
F. Lauenborg Zál31590011100
Cyril Edudzi Úto41580000100
Lucas Lissens Obr21210022100
Hector Høyrup Zál71030130200
Simon Stüker Obr2930021200
Amady Camara Úto4720021100
Felix Sommer Obr3610010100
Oliver Jones Obr3420010000
Benjamin Örn Obr2300000310
W. Caddy Úto1140000000
Ousseynou Fall Seck Zál1100010000
Amin Al-Hamawi Úto1100000110
Musa Touré Úto1100000000