
Superliga · Dánsko
FC Copenhagen: forma a statistiky
Forma RPVVV
Aktuální série
1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
7
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D Aarhus | 1:1 | R |
| 10.11 | V FC Midtjylland | 2:1 | P |
| 09.20 | V Brondby | 0:1 | V |
| 09.11 | D AC Horsens | 2:0 | V |
| 09.06 | V Odense | 0:5 | V |
| 09.03 | D FC Nordsjaelland | 2:0 | V |
| 08.31 | D Sonderjyske | 3:1 | V |
| 08.23 | V Viborg | 4:0 | P |
| 08.16 | V Randers FC | 0:4 | V |
| 08.02 | V Silkeborg | 1:3 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 8 | 1 | 2 | 25:11 |
| Doma | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 |
| Venku | 6 | 4 | 0 | 2 | 14:7 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 2,5 gólu | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Over 3,5 gólu | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Oba týmy skórují | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Čisté konto | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Nedal gól | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Výhry | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Remízy | 9% (1/11) | 20% (1/5) | 0% (0/6) |
| Gól v 1. poločase | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Gól ve 2. poločase | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 9% (1/11) | 20% (1/5) | 0% (0/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 6,5 rohu | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 7,5 rohu | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Over 8,5 rohu | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Over 9,5 rohu | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Over 10,5 rohu | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Over 11,5 rohu | 9% (1/11) | 20% (1/5) | 0% (0/6) |
| Over 12,5 rohu | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Felix Beijmo Obr | 11 | 990 | 1 | 0 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Mohamed Elyounoussi Zál | 10 | 875 | 7 | 2 | 27 | 12 | 13 | 2 | 0 |
| Robert Zál | 11 | 788 | 2 | 1 | 29 | 11 | 14 | 2 | 0 |
| Alex Král Zál | 11 | 747 | 1 | 2 | 7 | 2 | 9 | 2 | 0 |
| William Clem Zál | 11 | 744 | 0 | 1 | 10 | 2 | 15 | 3 | 0 |
| Marcos López Obr | 9 | 669 | 1 | 2 | 7 | 1 | 8 | 3 | 0 |
| A. Sørensen Obr | 8 | 632 | 1 | 0 | 3 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Diant Ramaj Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ákos Markgráf Obr | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Junnosuke Suzuki Obr | 10 | 537 | 0 | 2 | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Thomas Delaney Zál | 10 | 505 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 2 | 0 |
| Mads Emil Madsen Zál | 8 | 466 | 2 | 1 | 12 | 4 | 6 | 1 | 0 |
| Birger Meling Obr | 9 | 421 | 4 | 1 | 4 | 4 | 5 | 3 | 0 |
| V. Dadason Úto | 8 | 411 | 1 | 0 | 11 | 5 | 4 | 0 | 0 |
| Gabriel Pereira Obr | 5 | 367 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Andreas Cornelius Úto | 6 | 323 | 1 | 0 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Geovanni Vianney Úto | 8 | 250 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | 0 | 0 |
| Dominik Kotarski Bra | 3 | 234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| T. Maseko Úto | 6 | 198 | 2 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Youssoufa Moukoko Úto | 2 | 179 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Marvin Nasnas Zál | 8 | 133 | 1 | 1 | 5 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Rúnar Alex Rúnarsson Bra | 2 | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jordan Larsson Zál | 1 | 69 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maher Carrizo Úto | 2 | 28 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Munashe Garananga Obr | 1 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Hunor Vajk Németh Zál | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |