
Superliga · Dánsko
Silkeborg: forma a statistiky
Forma PRVRR
Dnes v 14:00: Sonderjyske vs Silkeborg
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | V Sonderjyske | 4:0 | P |
| 10.11 | D AC Horsens | 3:3 | R |
| 09.18 | V Lyngby | 0:4 | V |
| 09.13 | D Viborg | 1:1 | R |
| 09.05 | V Aarhus | 2:2 | R |
| 08.30 | D FC Midtjylland | 1:1 | R |
| 08.24 | V Brondby | 3:1 | P |
| 08.16 | V FC Nordsjaelland | 1:0 | P |
| 08.10 | D Odense | 1:0 | V |
| 08.02 | D FC Copenhagen | 1:3 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 2 | 5 | 4 | 15:19 |
| Doma | 5 | 1 | 3 | 1 | 7:8 |
| Venku | 6 | 1 | 2 | 3 | 8:11 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 2,5 gólu | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 3,5 gólu | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Oba týmy skórují | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Čisté konto | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Nedal gól | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Výhry | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Remízy | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Gól v 1. poločase | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Gól ve 2. poločase | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Over 6,5 rohu | 100% (11/11) | 100% (5/5) | 100% (6/6) |
| Over 7,5 rohu | 100% (11/11) | 100% (5/5) | 100% (6/6) |
| Over 8,5 rohu | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 9,5 rohu | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 10,5 rohu | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Over 11,5 rohu | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Over 12,5 rohu | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |