
Superliga · Dánsko
FC Nordsjaelland: forma a statistiky
Forma RRPVR
Dnes v 14:00: Lyngby vs FC Nordsjaelland
Aktuální série
2
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | V Lyngby | 3:3 | R |
| 10.09 | D Odense | 0:0 | R |
| 09.20 | V Viborg | 4:1 | P |
| 09.13 | D Aarhus | 2:0 | V |
| 09.07 | V FC Midtjylland | 2:2 | R |
| 09.03 | V FC Copenhagen | 2:0 | P |
| 08.30 | D Brondby | 3:1 | V |
| 08.23 | V Sonderjyske | 0:3 | V |
| 08.16 | D Silkeborg | 1:0 | V |
| 08.02 | D Randers FC | 1:0 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 5 | 4 | 2 | 17:13 |
| Doma | 5 | 4 | 1 | 0 | 7:1 |
| Venku | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:12 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 73% (8/11) | 40% (2/5) | 100% (6/6) |
| Over 2,5 gólu | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Over 3,5 gólu | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Oba týmy skórují | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Čisté konto | 45% (5/11) | 80% (4/5) | 17% (1/6) |
| Nedal gól | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Výhry | 45% (5/11) | 80% (4/5) | 17% (1/6) |
| Remízy | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Gól v 1. poločase | 55% (6/11) | 20% (1/5) | 83% (5/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Gól ve 2. poločase | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (11/11) | 100% (5/5) | 100% (6/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 73% (8/11) | 100% (5/5) | 50% (3/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 73% (8/11) | 100% (5/5) | 50% (3/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 27% (3/11) | 0% (0/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 27% (3/11) | 0% (0/5) | 50% (3/6) |
| Over 6,5 rohu | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 7,5 rohu | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 8,5 rohu | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Over 9,5 rohu | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Over 10,5 rohu | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Over 11,5 rohu | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Over 12,5 rohu | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andreas Hansen Bra | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Runar Robinsonn Norheim Zál | 11 | 931 | 2 | 3 | 12 | 7 | 6 | 1 | 0 |
| Juho Lähteenmäki Zál | 11 | 861 | 0 | 2 | 6 | 1 | 5 | 3 | 0 |
| Justin Janssen Zál | 11 | 823 | 2 | 1 | 10 | 4 | 11 | 2 | 0 |
| Noah Markmann Obr | 8 | 675 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 2 | 0 |
| M. Brink Zál | 10 | 651 | 1 | 3 | 4 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| Peter Ankersen Obr | 8 | 639 | 0 | 1 | 8 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| Ibrahim Adel Úto | 11 | 576 | 1 | 1 | 22 | 10 | 11 | 2 | 0 |
| Prince Amoako Junior Úto | 9 | 566 | 0 | 0 | 17 | 6 | 7 | 2 | 0 |
| Tobias Salquist Obr | 7 | 548 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 |
| Alexander Lind Úto | 9 | 519 | 3 | 1 | 12 | 5 | 9 | 3 | 0 |
| Villum Berthelsen Úto | 11 | 512 | 1 | 0 | 12 | 3 | 10 | 2 | 0 |
| Nicklas Røjkjær Zál | 8 | 499 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2 | 0 |
| Stephen Acquah Obr | 7 | 451 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Victor Nelsson Obr | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 2 | 0 |
| Hjalte Boe Rasmussen Zál | 11 | 439 | 3 | 1 | 12 | 6 | 9 | 0 | 0 |
| Lamine Sadio Zál | 7 | 254 | 0 | 0 | 5 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| Caleb Yirenkyi Zál | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Markus Walker Zál | 3 | 162 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Malte Heyde Zál | 6 | 119 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Levy Nene Úto | 1 | 64 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Ola Solbakken Úto | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |