PropsyTypera
Superliga · Dánsko

AC Horsens: forma a statistiky

Forma RRRPV

Aktuální série

3
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.16D Randers FC0:0R
10.11V Silkeborg3:3R
09.20D Aarhus2:2R
09.11V FC Copenhagen2:0P
09.06V Sonderjyske2:5V
08.28D Viborg2:3P
08.23D Lyngby2:1V
08.16V Odense1:2V
08.09D Brondby0:2P
08.02V FC Midtjylland2:1P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem1134418:19
Doma61327:9
Venku521211:10

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu91% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Over 2,5 gólu64% (7/11)50% (3/6)80% (4/5)
Over 3,5 gólu36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Oba týmy skórují73% (8/11)67% (4/6)80% (4/5)
Čisté konto9% (1/11)17% (1/6)0% (0/5)
Nedal gól27% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Výhry27% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Remízy36% (4/11)50% (3/6)20% (1/5)
Gól v 1. poločase82% (9/11)67% (4/6)100% (5/5)
Over 1,5 v 1. poločase55% (6/11)33% (2/6)80% (4/5)
Gól ve 2. poločase82% (9/11)67% (4/6)100% (5/5)
Over 1,5 ve 2. poločase45% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Over 1,5 žluté karty91% (10/11)100% (6/6)80% (4/5)
Over 2,5 žluté karty82% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Over 3,5 žluté karty82% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Over 4,5 žluté karty27% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Over 5,5 žluté karty18% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Over 6,5 žluté karty9% (1/11)17% (1/6)0% (0/5)
Over 7,5 žluté karty0% (0/11)0% (0/6)0% (0/5)
Fauly týmu Over 8,591% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Fauly týmu Over 9,591% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Fauly týmu Over 10,591% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Fauly týmu Over 11,582% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Fauly týmu Over 12,582% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Fauly týmu Over 13,582% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Fauly v zápase Over 20,591% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Fauly v zápase Over 22,573% (8/11)83% (5/6)60% (3/5)
Fauly v zápase Over 24,564% (7/11)67% (4/6)60% (3/5)
Fauly v zápase Over 26,545% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Over 6,5 rohu82% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Over 7,5 rohu82% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Over 8,5 rohu82% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Over 9,5 rohu64% (7/11)50% (3/6)80% (4/5)
Over 10,5 rohu45% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Over 11,5 rohu18% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Over 12,5 rohu9% (1/11)17% (1/6)0% (0/5)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Matej Delač Bra119950000000
Alagie Saine Obr11995211052030
Victor Pálsson Obr119940183300
Mikkel Kupijbida Obr1088400001110
Julius Madsen Zál10815011141710
Karlo Lusavec Zál1176300212200
Ole Kolskogen Obr97561022920
Kelvin Ehibhatiomhan Úto96634017111710
Adrian Justinussen Úto11659201351400
Abdul Moro Zál1162910721520
Yamirou Ouorou Zál11614211071210
Adam Herdonsson Zál1155400431240
Jimi Tauriainen Zál1037503831240
Ivan Miličević Obr103632152400
Kristian Kirkegaard Zál63401142710
Jacob Bonde Zál42142053420
Julius Körkkö Úto61050030000
J. Batigi Úto2380010220
Kingsley Bimpong Úto1240011100
Sebastian Hausner Obr1160000000
S. Doua Obr1140000000
Frederik Brandhof Zál1110000000
Fallou Sene Úto150000000
Oscar Mandrup Úto110000000