
Superliga · Dánsko
Viborg: forma a statistiky
Forma VVRPV
Aktuální série
3
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | V Randers FC | 0:2 | V |
| 09.20 | D FC Nordsjaelland | 4:1 | V |
| 09.13 | V Silkeborg | 1:1 | R |
| 09.04 | D Lyngby | 0:2 | P |
| 08.28 | V AC Horsens | 2:3 | V |
| 08.23 | D FC Copenhagen | 4:0 | V |
| 08.14 | D Aarhus | 2:1 | V |
| 08.07 | V Sonderjyske | 0:0 | R |
| 08.02 | V Brondby | 1:0 | P |
| 07.24 | D Odense | 1:0 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 |
| Doma | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:4 |
| Venku | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 2,5 gólu | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Over 3,5 gólu | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Oba týmy skórují | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Čisté konto | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Nedal gól | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Výhry | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Remízy | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Gól v 1. poločase | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Gól ve 2. poločase | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 30% (3/10) | 0% (0/5) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 6,5 rohu | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 8,5 rohu | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 9,5 rohu | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 10,5 rohu | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 11,5 rohu | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
| Over 12,5 rohu | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |