
2. Bundesliga · Німеччина
Dynamo Dresden: форма та статистика
Форма ВНПНП
Поточні серії
2
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
7
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | В 1. FC Magdeburg | 2:0 | В |
| 10.10 | У VfL Osnabrück | 1:1 | Н |
| 09.19 | В Hertha BSC | 1:2 | П |
| 09.12 | У Eintracht Braunschweig | 2:2 | Н |
| 09.05 | В VfL Bochum | 1:2 | П |
| 08.29 | У 1. FC Heidenheim | 5:3 | П |
| 08.16 | В SV Darmstadt 98 | 1:0 | В |
| 08.09 | У 1. FC Nürnberg | 3:0 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:15 |
| Вдома | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 |
| У гостях | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:11 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 2,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 3,5 | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Обидві заб’ють | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Не забили | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Перемоги | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Нічиї | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Гол у 1-му таймі | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Гол у 2-му таймі | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 50% (4/8) | 25% (1/4) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 6,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 7,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 8,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 9,5 | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 10,5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 11,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 12,5 | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Bobzien Пів | 8 | 680 | 1 | 1 | 10 | 6 | 7 | 2 | 0 |
| Robert Wagner Пів | 8 | 675 | 1 | 0 | 4 | 1 | 11 | 2 | 0 |
| Niklas Hauptmann Пів | 8 | 633 | 2 | 1 | 9 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| Vincent Vermeij Нап | 8 | 614 | 1 | 2 | 12 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| Friedrich Müller Зах | 8 | 565 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Jonas Sterner Зах | 8 | 556 | 2 | 2 | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Nicolai Rapp Пів | 7 | 544 | 1 | 0 | 4 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| Tim Schreiber Вор | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alexander Rossipal Зах | 7 | 526 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Simon Straudi Зах | 5 | 341 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | 2 | 0 |
| Thomas Keller Зах | 4 | 339 | 1 | 0 | 4 | 1 | 4 | 4 | 1 |
| Ahmet Muhamedbegović Зах | 6 | 302 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Tobias Raschl Пів | 6 | 291 | 0 | 1 | 5 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Patrice Čović Пів | 4 | 269 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Jakob Lemmer Пів | 8 | 203 | 0 | 0 | 7 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Kaan İnanoğlu Нап | 5 | 195 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| L. Grill Вор | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| K. Okpala Нап | 3 | 117 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Till Neininger Зах | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Lukas Boeder Зах | 2 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Christoph Daferner Нап | 3 | 74 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Nils Fröling Нап | 5 | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Luca Herrmann Пів | 3 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jonas Oehmichen Пів | 1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| B. Ezeh Зах | 1 | 17 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |