PropsyTypera
2. Bundesliga · Niemcy

FC St. Pauli: forma i statystyki

Forma RZRZR

Aktualne serie

5
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
8
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17N Hannover 961:1R
10.11U Karlsruher SC2:0Z
09.20N Energie Cottbus1:1R
09.12U VfL Wolfsburg1:0Z
09.04N Arminia Bielefeld2:2R
08.30U 1. FC Kaiserslautern1:2P
08.14N Holstein Kiel2:2R
08.09U SpVgg Greuther Fürth1:1R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem825111:9
U siebie42115:3
Na wyjeździe40406:6

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 2.5 gola38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Over 3.5 gola25% (2/8)0% (0/4)50% (2/4)
Obie drużyny strzelą75% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Czyste konto25% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)
Nie strzelił gola0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Zwycięstwa25% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)
Remisy63% (5/8)25% (1/4)100% (4/4)
Gol w 1. połowie75% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Over 1.5 w 1. połowie25% (2/8)0% (0/4)50% (2/4)
Gol w 2. połowie100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Over 1.5 w 2. połowie50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 1.5 żółtej kartki88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 2.5 żółtej kartki88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 3.5 żółtej kartki63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Over 4.5 żółtej kartki38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Over 5.5 żółtej kartki25% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 6.5 żółtej kartki13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Faule drużyny Over 8.575% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Faule drużyny Over 9.563% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Faule drużyny Over 10.563% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Faule drużyny Over 11.550% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Faule drużyny Over 12.525% (2/8)0% (0/4)50% (2/4)
Faule drużyny Over 13.525% (2/8)0% (0/4)50% (2/4)
Faule w meczu Over 20.563% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Faule w meczu Over 22.538% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Faule w meczu Over 24.538% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Faule w meczu Over 26.525% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Over 6.5 rzutu rożnego88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 7.5 rzutu rożnego88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 8.5 rzutu rożnego75% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Over 9.5 rzutu rożnego63% (5/8)75% (3/4)50% (2/4)
Over 10.5 rzutu rożnego50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 11.5 rzutu rożnego38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 12.5 rzutu rożnego25% (2/8)50% (2/4)0% (0/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Ben Voll Bra87200000100
David Nemeth Obr87200140520
Louis Oppie Pom87150162500
Arkadiusz Pyrka Pom87090233830
Mathias Rasmussen Pom86540040410
Eric Smith Pom85800143610
Joel Chima Fujita Pom64981041820
Connor Metcalfe Pom642701134700
Abdoulie Ceesay Nap6384401561110
Tomoya Ando Obr53810022841
Martijn Kaars Nap83782097300
Marcus Mathisen Obr43251021310
Branimir Hrgota Nap63170165910
Taichi Hara Nap73142143200
Lars Ritzka Obr43001041110
Youssoupha Niang Nap62540041200
Ricky-Jade Jones Nap5790142110
Samuel Klein Pom5560021300
Adam Dźwigała Obr2310000000
Erik Ahlstrand Pom1140000000
Rony Jansson Obr1110000000
Scott Banks Nap1100000100