
Bundesliga · Niemcy
FSV Mainz 05: forma i statystyki
Forma ZPZPZ
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
5
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N FC Schalke 04 | 0:1 | Z |
| 10.10 | U Bayer Leverkusen | 3:4 | P |
| 09.19 | N Borussia Mönchengladbach | 3:4 | Z |
| 09.12 | U Eintracht Frankfurt | 1:3 | P |
| 09.06 | N Hamburger SV | 0:5 | Z |
| 08.29 | U SC Paderborn 07 | 0:0 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 6 | 3 | 1 | 2 | 14:10 |
| U siebie | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 |
| Na wyjeździe | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 2.5 gola | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 3.5 gola | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Obie drużyny strzelą | 50% (3/6) | 67% (2/3) | 33% (1/3) |
| Czyste konto | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
| Nie strzelił gola | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
| Zwycięstwa | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Remisy | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
| Gol w 1. połowie | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Gol w 2. połowie | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 50% (3/6) | 0% (0/3) | 100% (3/3) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 17% (1/6) | 33% (1/3) | 0% (0/3) |