
Championship · Anglia
Birmingham: forma i statystyki
Forma ZZZRZ
Aktualne serie
5
bez porażki
3
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
10
mecze ze strzelonym golem
3
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U QPR | 3:0 | Z |
| 10.13 | U Preston | 4:0 | Z |
| 10.10 | N West Brom | 0:1 | Z |
| 09.19 | U Middlesbrough | 2:2 | R |
| 09.12 | N Derby | 1:2 | Z |
| 09.09 | N Norwich | 2:1 | P |
| 09.06 | U Wolves | 2:2 | R |
| 09.01 | U Southampton | 1:1 | R |
| 08.28 | N Wrexham | 1:2 | Z |
| 08.22 | U Bristol City | 2:2 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 5 | 5 | 1 | 20:11 |
| U siebie | 6 | 2 | 4 | 0 | 14:7 |
| Na wyjeździe | 5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 82% (9/11) | 100% (6/6) | 60% (3/5) |
| Over 2.5 gola | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 gola | 36% (4/11) | 67% (4/6) | 0% (0/5) |
| Obie drużyny strzelą | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Czyste konto | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Zwycięstwa | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Remisy | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Gol w 1. połowie | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Gol w 2. połowie | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 73% (8/11) | 50% (3/6) | 100% (5/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 55% (6/11) | 33% (2/6) | 80% (4/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 36% (4/11) | 17% (1/6) | 60% (3/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 36% (4/11) | 17% (1/6) | 60% (3/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 27% (3/11) | 0% (0/6) | 60% (3/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| James Beadle Bra | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phil Neumann Obr | 11 | 990 | 2 | 0 | 6 | 4 | 9 | 3 | 0 |
| Christoph Klarer Obr | 11 | 990 | 0 | 0 | 5 | 1 | 19 | 2 | 0 |
| Tomoki Iwata Pom | 11 | 967 | 0 | 2 | 12 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Alex Cochrane Obr | 11 | 928 | 0 | 2 | 1 | 1 | 10 | 3 | 0 |
| Jay Stansfield Pom | 11 | 921 | 1 | 1 | 17 | 11 | 15 | 1 | 0 |
| Bright Osayi-Samuel Obr | 11 | 916 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | 4 | 0 |
| August Priske Nap | 10 | 815 | 4 | 1 | 20 | 9 | 16 | 1 | 0 |
| Carlos Vicente Pom | 11 | 734 | 2 | 0 | 10 | 4 | 9 | 3 | 0 |
| Jhon Solís Pom | 9 | 697 | 0 | 1 | 5 | 1 | 11 | 2 | 0 |
| Liam Millar Pom | 7 | 509 | 4 | 3 | 10 | 8 | 2 | 1 | 0 |
| Patrick Roberts Pom | 8 | 392 | 0 | 3 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Seung Ho Paik Pom | 8 | 383 | 1 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Demarai Gray Nap | 8 | 187 | 3 | 0 | 4 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| Luis Vázquez Nap | 9 | 144 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4 | 2 | 0 |
| Ethan Laird Obr | 7 | 108 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Max Bird Pom | 4 | 93 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Marvin Ducksch Nap | 6 | 79 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Kristoffer Lund Obr | 2 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taylor Gardner-Hickman Pom | 2 | 25 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Dael Fry Obr | 2 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |