
Championship · Anglia
Millwall: forma i statystyki
Forma RPZRR
Aktualne serie
1
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Lincoln | 2:2 | R |
| 10.13 | U Swansea | 0:1 | P |
| 10.10 | N Preston | 0:1 | Z |
| 09.19 | U West Ham | 2:2 | R |
| 09.15 | N Middlesbrough | 2:2 | R |
| 09.12 | N Blackburn | 3:1 | P |
| 09.05 | U Bolton | 4:0 | Z |
| 09.02 | U Wrexham | 0:3 | P |
| 08.29 | N Southampton | 5:1 | P |
| 08.22 | U Norwich | 3:0 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 4 | 3 | 4 | 18:18 |
| U siebie | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:8 |
| Na wyjeździe | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 gola | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Obie drużyny strzelą | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Czyste konto | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Zwycięstwa | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Remisy | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Gol w 1. połowie | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Gol w 2. połowie | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 64% (7/11) | 100% (6/6) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 27% (3/11) | 50% (3/6) | 0% (0/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caleb Taylor Obr | 11 | 990 | 2 | 1 | 10 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| Jake Cooper Obr | 11 | 982 | 1 | 1 | 6 | 2 | 14 | 1 | 0 |
| Zak Sturge Obr | 11 | 957 | 0 | 1 | 4 | 0 | 16 | 3 | 0 |
| Camiel Neghli Pom | 11 | 946 | 3 | 2 | 14 | 7 | 9 | 1 | 0 |
| Jenson Metcalfe Pom | 11 | 844 | 0 | 2 | 7 | 1 | 23 | 4 | 1 |
| Lyndon Dykes Nap | 11 | 721 | 4 | 1 | 16 | 6 | 15 | 2 | 0 |
| Mark Sykes Pom | 10 | 640 | 1 | 0 | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 |
| Derek Mazou-Sacko Pom | 8 | 606 | 0 | 0 | 5 | 1 | 16 | 3 | 0 |
| Tairyk Arconte Nap | 8 | 591 | 3 | 0 | 10 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| Max Crocombe Bra | 6 | 495 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kyrell Lisbie Nap | 7 | 420 | 1 | 0 | 12 | 5 | 5 | 2 | 0 |
| Jordi Osei-Tutu Obr | 7 | 394 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Filip Marschall Bra | 4 | 315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Casper De Norre Pom | 4 | 309 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Josh Coburn Nap | 4 | 304 | 2 | 0 | 7 | 5 | 5 | 1 | 0 |
| Lukas Jensen Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daniel Kelly Pom | 8 | 179 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Ryan Leonard Obr | 3 | 174 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Luke Cundle Pom | 8 | 173 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Elkan Baggott Obr | 6 | 154 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Romain Esse Pom | 3 | 128 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Tristan Crama Obr | 3 | 122 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Zak Lovelace Nap | 7 | 115 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Yanis Issoufou Nap | 4 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Femi Azeez Nap | 1 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alfie Massey Pom | 1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alfie Doughty Pom | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mathis Servais Pom | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |