PropsyTypera
Championship · Anglia

Bolton: forma i statystyki

Forma RZPZZ

Aktualne serie

2
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17N Southampton0:0R
10.13N Wolves1:3Z
10.10U Stoke City1:2P
09.20N Norwich3:4Z
09.12U Cardiff1:0Z
09.08U West Ham2:3P
09.05N Millwall4:0P
09.01N Sheffield Utd3:2P
08.29U Lincoln0:1P
08.22N QPR0:0R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem1142515:18
U siebie52036:7
Na wyjeździe62229:11

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola64% (7/11)60% (3/5)67% (4/6)
Powyżej 2.5 gola64% (7/11)60% (3/5)67% (4/6)
Powyżej 3.5 gola45% (5/11)20% (1/5)67% (4/6)
Obie drużyny strzelą55% (6/11)60% (3/5)50% (3/6)
Czyste konto27% (3/11)20% (1/5)33% (2/6)
Nie strzelił gola36% (4/11)20% (1/5)50% (3/6)
Zwycięstwa36% (4/11)40% (2/5)33% (2/6)
Remisy18% (2/11)0% (0/5)33% (2/6)
Gol w 1. połowie64% (7/11)60% (3/5)67% (4/6)
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie36% (4/11)40% (2/5)33% (2/6)
Gol w 2. połowie82% (9/11)100% (5/5)67% (4/6)
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie45% (5/11)20% (1/5)67% (4/6)
Powyżej 1.5 żółtej kartki82% (9/11)100% (5/5)67% (4/6)
Powyżej 2.5 żółtej kartki64% (7/11)80% (4/5)50% (3/6)
Powyżej 3.5 żółtej kartki36% (4/11)40% (2/5)33% (2/6)
Powyżej 4.5 żółtej kartki36% (4/11)40% (2/5)33% (2/6)
Powyżej 5.5 żółtej kartki18% (2/11)20% (1/5)17% (1/6)
Powyżej 6.5 żółtej kartki9% (1/11)20% (1/5)0% (0/6)
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/11)0% (0/5)0% (0/6)
Faule drużyny powyżej 8.564% (7/11)40% (2/5)83% (5/6)
Faule drużyny powyżej 9.555% (6/11)40% (2/5)67% (4/6)
Faule drużyny powyżej 10.555% (6/11)40% (2/5)67% (4/6)
Faule drużyny powyżej 11.555% (6/11)40% (2/5)67% (4/6)
Faule drużyny powyżej 12.536% (4/11)20% (1/5)50% (3/6)
Faule drużyny powyżej 13.527% (3/11)20% (1/5)33% (2/6)
Faule w meczu powyżej 20.564% (7/11)60% (3/5)67% (4/6)
Faule w meczu powyżej 22.545% (5/11)40% (2/5)50% (3/6)
Faule w meczu powyżej 24.527% (3/11)20% (1/5)33% (2/6)
Faule w meczu powyżej 26.518% (2/11)20% (1/5)17% (1/6)
Powyżej 6.5 rzutu rożnego91% (10/11)100% (5/5)83% (5/6)
Powyżej 7.5 rzutu rożnego82% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Powyżej 8.5 rzutu rożnego64% (7/11)60% (3/5)67% (4/6)
Powyżej 9.5 rzutu rożnego64% (7/11)60% (3/5)67% (4/6)
Powyżej 10.5 rzutu rożnego55% (6/11)60% (3/5)50% (3/6)
Powyżej 11.5 rzutu rożnego45% (5/11)60% (3/5)33% (2/6)
Powyżej 12.5 rzutu rożnego18% (2/11)40% (2/5)0% (0/6)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Josh Sheehan Pom11986101581511
Sam Dalby Nap11825401781000
Gaizka Larrazabal Obr1074612621220
Thierry Gale Pom1173931146520
Ethan Erhahon Pom106701031910
Max Conway Obr106580120410
Eoin Toal Obr75480031400
Chris Forino Obr65400051210
Gavin Bazunu Bra65400000000
Akin Famewo Obr75320041720
Lewis Brunt Obr74960021410
Samuel Iling Junior Pom114890185710
Ben Davies Obr64870000210
Jack Bonham Bra54500000000
Rúben Rodrigues Nap84161194900
Kyliane Dong Nap93950162410
John McAtee Pom63370163610
Xavier Simons Pom52501042400
Atsuki Ito Pom52022032200
Luca Stephenson Obr21750010210
Theo Bair Nap61671152310
Ryan Hardie Nap71280020210
Jayden Nelson Nap61210063510
David Watson Pom1100000100