
Championship · Anglia
Stoke City: forma i statystyki
Forma ZPZZZ
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
11
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N Derby | 0:1 | Z |
| 10.13 | U Middlesbrough | 2:3 | P |
| 10.10 | N Bolton | 1:2 | Z |
| 09.19 | U Sheffield Utd | 2:1 | Z |
| 09.12 | N Watford | 1:2 | Z |
| 09.08 | N Cardiff | 1:1 | R |
| 09.05 | U Charlton | 4:0 | Z |
| 09.01 | U Norwich | 1:0 | Z |
| 08.29 | N Wolves | 4:1 | P |
| 08.22 | N Southampton | 3:1 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 6 | 1 | 4 | 18:16 |
| U siebie | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:6 |
| Na wyjeździe | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:10 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 2.5 gola | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 3.5 gola | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Obie drużyny strzelą | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Czyste konto | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Nie strzelił gola | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Zwycięstwa | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Remisy | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Gol w 1. połowie | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Gol w 2. połowie | 82% (9/11) | 60% (3/5) | 100% (6/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 36% (4/11) | 0% (0/5) | 67% (4/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 36% (4/11) | 0% (0/5) | 67% (4/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 27% (3/11) | 0% (0/5) | 50% (3/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viktor Johansson Bra | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ethan Galbraith Pom | 11 | 990 | 3 | 3 | 10 | 7 | 16 | 4 | 0 |
| Ben Wilmot Obr | 11 | 945 | 1 | 0 | 6 | 1 | 12 | 1 | 0 |
| Ben Johnson Pom | 10 | 900 | 1 | 0 | 7 | 5 | 11 | 0 | 0 |
| Eric Bocat Pom | 11 | 839 | 2 | 2 | 10 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Djibril Soumaré Pom | 11 | 834 | 0 | 0 | 5 | 1 | 13 | 1 | 0 |
| Luke Graham Obr | 9 | 810 | 1 | 0 | 1 | 1 | 11 | 3 | 0 |
| Justin Devenny Nap | 7 | 453 | 2 | 0 | 7 | 4 | 4 | 1 | 0 |
| George Hirst Nap | 10 | 451 | 1 | 1 | 7 | 3 | 11 | 1 | 0 |
| Jack McGlynn Nap | 7 | 436 | 2 | 1 | 6 | 4 | 5 | 1 | 0 |
| Lamine Cissé Nap | 7 | 387 | 1 | 1 | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Maksym Talovierov Obr | 8 | 373 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 2 | 1 |
| Jun-Ho Bae Pom | 6 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Sam Gallagher Nap | 6 | 330 | 2 | 1 | 6 | 4 | 12 | 2 | 0 |
| Bosun Lawal Obr | 6 | 315 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 2 | 0 |
| Sorba Thomas Pom | 3 | 270 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Róbert Boženík Nap | 8 | 253 | 1 | 1 | 7 | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Luca Bombino Obr | 7 | 232 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Million Manhoef Nap | 4 | 173 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Junior Tchamadeu Obr | 4 | 127 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Svante Ingelsson Pom | 2 | 93 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 |
| Ben Gibson Obr | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Tomáš Rigo Pom | 3 | 88 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| B. Lawal Obr | 1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Ben Pearson Pom | 3 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tyler Martin Nap | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |