
Championship · Anglia
Blackburn: forma i statystyki
Forma PZZRZ
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
7
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N West Brom | 3:2 | P |
| 10.13 | N Bristol City | 0:1 | Z |
| 10.10 | U Cardiff | 2:1 | Z |
| 09.19 | N Portsmouth | 2:2 | R |
| 09.12 | U Millwall | 3:1 | Z |
| 09.08 | U Sheffield Utd | 1:2 | P |
| 09.05 | N Preston | 2:1 | P |
| 09.01 | N Lincoln | 0:0 | R |
| 08.29 | U QPR | 1:2 | P |
| 08.22 | U Middlesbrough | 2:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 4 | 3 | 4 | 17:16 |
| U siebie | 5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 |
| Na wyjeździe | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:9 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Over 2.5 gola | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Over 3.5 gola | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Obie drużyny strzelą | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Czyste konto | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Nie strzelił gola | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Zwycięstwa | 36% (4/11) | 60% (3/5) | 17% (1/6) |
| Remisy | 27% (3/11) | 0% (0/5) | 50% (3/6) |
| Gol w 1. połowie | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Gol w 2. połowie | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 20% (1/5) | 0% (0/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 20% (1/5) | 0% (0/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 27% (3/11) | 0% (0/5) | 50% (3/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 82% (9/11) | 60% (3/5) | 100% (6/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 82% (9/11) | 60% (3/5) | 100% (6/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sean McLoughlin Obr | 11 | 990 | 1 | 1 | 5 | 1 | 8 | 3 | 0 |
| Ryan Alebiosu Obr | 11 | 944 | 0 | 0 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Kristi Montgomery Pom | 11 | 934 | 1 | 1 | 4 | 2 | 10 | 2 | 0 |
| Todd Cantwell Pom | 11 | 852 | 2 | 0 | 17 | 9 | 13 | 3 | 0 |
| Ryoya Morishita Pom | 11 | 833 | 2 | 2 | 8 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| Sam Morsy Pom | 11 | 805 | 0 | 1 | 4 | 0 | 13 | 4 | 0 |
| Tom Atcheson Obr | 9 | 768 | 0 | 1 | 2 | 0 | 8 | 3 | 1 |
| Oladapo Afolayan Pom | 11 | 767 | 4 | 2 | 17 | 10 | 14 | 2 | 0 |
| Balázs Tóth Bra | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harry Pickering Obr | 7 | 614 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Andri Guðjohnsen Nap | 10 | 613 | 6 | 1 | 12 | 8 | 8 | 1 | 0 |
| Hayden Carter Obr | 7 | 413 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Yuri Ribeiro Obr | 6 | 378 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Jayden Fevrier Nap | 11 | 349 | 0 | 1 | 13 | 4 | 5 | 1 | 0 |
| Aynsley Pears Bra | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam Forshaw Pom | 5 | 220 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| Moussa Baradji Pom | 4 | 105 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Jake Garrett Pom | 5 | 74 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Mathias Jørgensen Nap | 2 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gady Beyuku Obr | 2 | 56 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Augustus Kargbo Nap | 2 | 44 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Yuki Ohashi Nap | 2 | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Harvey Pates Obr | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvey Higgins Nap | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frank Vare Pom | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lucas Houghton Obr | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |