
Championship · Anglia
Middlesbrough: forma i statystyki
Forma RZZRR
Aktualne serie
9
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
11
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Cardiff | 2:2 | R |
| 10.13 | N Stoke City | 2:3 | Z |
| 10.10 | U Wolves | 1:0 | Z |
| 09.19 | N Birmingham | 2:2 | R |
| 09.15 | U Millwall | 2:2 | R |
| 09.12 | U Norwich | 4:3 | Z |
| 09.05 | N QPR | 0:1 | Z |
| 09.02 | N Burnley | 1:1 | R |
| 08.29 | U West Brom | 3:1 | Z |
| 08.22 | N Blackburn | 2:1 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 6 | 4 | 1 | 22:16 |
| U siebie | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:9 |
| Na wyjeździe | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:7 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 gola | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Obie drużyny strzelą | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Czyste konto | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Nie strzelił gola | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Zwycięstwa | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Remisy | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Gol w 1. połowie | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 27% (3/11) | 50% (3/6) | 0% (0/5) |
| Gol w 2. połowie | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 27% (3/11) | 50% (3/6) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 82% (9/11) | 100% (6/6) | 60% (3/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |