PropsyTypera
Ekstraklasa · Polska

Raków Częstochowa: forma i statystyki

Forma ZPPPZ

Aktualne serie

1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
5
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.16N Wieczysta Kraków1:2Z
10.09U GKS Katowice1:4P
09.19N Korona Kielce3:2P
09.15U Zagłębie Lubin2:3P
09.11U Motor Lublin2:1Z
09.06N Lech Poznań1:0P
09.03U Górnik Zabrze1:2P
08.30U Jagiellonia Białystok2:5P
08.16N Cracovia2:1P
08.02N Śląsk Wrocław2:1P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem1120915:26
U siebie61059:17
Na wyjeździe51046:9

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola91% (10/11)100% (6/6)80% (4/5)
Over 2.5 gola91% (10/11)100% (6/6)80% (4/5)
Over 3.5 gola36% (4/11)50% (3/6)20% (1/5)
Obie drużyny strzelą91% (10/11)100% (6/6)80% (4/5)
Czyste konto0% (0/11)0% (0/6)0% (0/5)
Nie strzelił gola9% (1/11)0% (0/6)20% (1/5)
Zwycięstwa18% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Remisy0% (0/11)0% (0/6)0% (0/5)
Gol w 1. połowie73% (8/11)100% (6/6)40% (2/5)
Over 1.5 w 1. połowie45% (5/11)67% (4/6)20% (1/5)
Gol w 2. połowie100% (11/11)100% (6/6)100% (5/5)
Over 1.5 w 2. połowie73% (8/11)67% (4/6)80% (4/5)
Over 1.5 żółtej kartki91% (10/11)100% (6/6)80% (4/5)
Over 2.5 żółtej kartki64% (7/11)50% (3/6)80% (4/5)
Over 3.5 żółtej kartki55% (6/11)50% (3/6)60% (3/5)
Over 4.5 żółtej kartki36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Over 5.5 żółtej kartki18% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Over 6.5 żółtej kartki9% (1/11)17% (1/6)0% (0/5)
Over 7.5 żółtej kartki9% (1/11)17% (1/6)0% (0/5)
Faule drużyny Over 8.582% (9/11)67% (4/6)100% (5/5)
Faule drużyny Over 9.564% (7/11)50% (3/6)80% (4/5)
Faule drużyny Over 10.536% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Faule drużyny Over 11.527% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Faule drużyny Over 12.527% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Faule drużyny Over 13.527% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Faule w meczu Over 20.591% (10/11)100% (6/6)80% (4/5)
Faule w meczu Over 22.582% (9/11)100% (6/6)60% (3/5)
Faule w meczu Over 24.555% (6/11)67% (4/6)40% (2/5)
Faule w meczu Over 26.527% (3/11)50% (3/6)0% (0/5)
Over 6.5 rzutu rożnego100% (11/11)100% (6/6)100% (5/5)
Over 7.5 rzutu rożnego82% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Over 8.5 rzutu rożnego73% (8/11)67% (4/6)80% (4/5)
Over 9.5 rzutu rożnego55% (6/11)50% (3/6)60% (3/5)
Over 10.5 rzutu rożnego36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Over 11.5 rzutu rożnego27% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Over 12.5 rzutu rożnego0% (0/11)0% (0/6)0% (0/5)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Patryk Makuch Nap119126129141200
Bogdan Racovițan Obr1090000311020
Kacper Trelowski Bra109000000000
Mahir Emreli Nap118943127121210
Oskar Repka Pom1085501144810
Jean Carlos Silva Pom1181301103900
Fran Tudor Obr868400311051
Tomasz Pieńko Pom96700074620
Stratos Svarnas Obr85950021520
Karol Struski Pom855100611030
Wladyslaw Kocherhin Pom84030240310
Marko Bulat Pom63581142110
Erick Otieno Pom42680021100
Jerzy Napieraj Obr32460000410
Didí Gaucho Obr42370000820
Mohamed Lamine Diaby Pom623330147201
Ádin Molnár Pom71940010200
Michael Ameyaw Pom31810040000
Arvid Brorsson Obr41770000100
Adam Basse Nap91720061300
Jakub Jendryka Pom31461032200
Marko Perović Pom61400000300
Isak Brusberg Nap51320031400
Wiktor Żołneczko Bra1900000000
Abraham Emmanuel Ojo Pom2600000100
Oliwier Kwiatkowski Pom2520010100
Bogdan Mirčetić Pom2411021210
A. Molnar Pom1290010000
N. Zätterström Obr110000000