
Eredivisie · Holandia
Cambuur: forma i statystyki
Forma RZRZR
Dziś o 14:30: Cambuur vs AZ Alkmaar
Aktualne serie
5
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
8
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U AZ Alkmaar | 2:2 | R |
| 10.11 | N PEC Zwolle | 0:1 | Z |
| 09.19 | N ADO Den Haag | 1:1 | R |
| 09.12 | U NEC Nijmegen | 3:0 | Z |
| 09.06 | N Telstar | 2:2 | R |
| 08.30 | U Twente | 1:4 | P |
| 08.23 | U Feyenoord | 2:5 | P |
| 08.15 | N Fortuna Sittard | 3:1 | P |
| 08.07 | U Excelsior | 0:4 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 2 | 3 | 4 | 13:21 |
| U siebie | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:15 |
| Na wyjeździe | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 gola | 78% (7/9) | 100% (5/5) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 gola | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Obie drużyny strzelą | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Czyste konto | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Nie strzelił gola | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Zwycięstwa | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Remisy | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Gol w 1. połowie | 78% (7/9) | 100% (5/5) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Gol w 2. połowie | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |