PropsyTypera

RAAL La Louvière: forma i statystyki

Forma PPZPR

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
2
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.10U Club Brugge KV1:4P
09.19N OH Leuven2:0P
09.13U Kortrijk3:0Z
09.05N St. Truiden4:0P
08.29U KV Mechelen2:2R
08.21N Standard Liege2:0P
08.16U Gent1:2P
08.09N Anderlecht2:1P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem81168:18
U siebie41127:8
Na wyjeździe40041:10

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Over 2.5 gola75% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Over 3.5 gola38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Obie drużyny strzelą50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Czyste konto13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Nie strzelił gola38% (3/8)0% (0/4)75% (3/4)
Zwycięstwa13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Remisy13% (1/8)25% (1/4)0% (0/4)
Gol w 1. połowie75% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Over 1.5 w 1. połowie50% (4/8)100% (4/4)0% (0/4)
Gol w 2. połowie100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Over 1.5 w 2. połowie50% (4/8)25% (1/4)75% (3/4)
Over 1.5 żółtej kartki88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 2.5 żółtej kartki88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Over 3.5 żółtej kartki75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 4.5 żółtej kartki38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Over 5.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Faule drużyny Over 8.5100% (8/8)100% (4/4)100% (4/4)
Faule drużyny Over 9.588% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Faule drużyny Over 10.575% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Faule drużyny Over 11.563% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Faule drużyny Over 12.538% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Faule drużyny Over 13.525% (2/8)0% (0/4)50% (2/4)
Faule w meczu Over 20.550% (4/8)25% (1/4)75% (3/4)
Faule w meczu Over 22.538% (3/8)0% (0/4)75% (3/4)
Faule w meczu Over 24.525% (2/8)0% (0/4)50% (2/4)
Faule w meczu Over 26.513% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Over 6.5 rzutu rożnego75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 7.5 rzutu rożnego63% (5/8)50% (2/4)75% (3/4)
Over 8.5 rzutu rożnego50% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Over 9.5 rzutu rożnego38% (3/8)25% (1/4)50% (2/4)
Over 10.5 rzutu rożnego25% (2/8)0% (0/4)50% (2/4)
Over 11.5 rzutu rożnego13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Over 12.5 rzutu rożnego13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Marcos Hernán Peano Bra87120100101
Shaquil Delos Obr870401611020
Ismaila Coulibaly Pom86560072620
Mustapha Isah Nap8643501411510
Patrick Nkoa Obr76150084710
Yllan Okou Obr76120020631
Wagane Faye Obr649900301010
Thierry Lutonda Obr84650051700
Elias Filet Nap84402085300
Mame Wade Pom742101211020
Zsombor Gruber Nap73780180300
Anas Tajaouart Pom73720121600
Marius Courcoul Pom63640110620
Djibril Lamego Obr53000000110
Mátyás Kovács Pom71930000410
Joël Ito Pom51850011621
Nolan Gillot Obr41541021400
Mehdi Boukamir Obr1900010200
Léandro Rousseau Nap5550011100
Siad Gourville Obr2330000110
Théo Radelet Bra1130000000
Samuel Gueulette Pom110000000