PropsyTypera

Charleroi: forma i statystyki

Forma ZZZPZ

Aktualne serie

3
bez porażki
3
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
8
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.11N Standard Liege0:1Z
09.19U Cercle Brugge3:2Z
09.13N Zulte Waregem0:1Z
09.05U Union St. Gilloise2:3P
08.29N Kortrijk1:3Z
08.22U KV Mechelen2:0Z
08.16N Lommel United0:1Z
08.09U OH Leuven3:1Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem870116:7
U siebie430110:6
Na wyjeździe44006:1

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola63% (5/8)100% (4/4)25% (1/4)
Over 2.5 gola50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 3.5 gola50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Obie drużyny strzelą50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Czyste konto50% (4/8)25% (1/4)75% (3/4)
Nie strzelił gola0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Zwycięstwa88% (7/8)75% (3/4)100% (4/4)
Remisy0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Gol w 1. połowie75% (6/8)100% (4/4)50% (2/4)
Over 1.5 w 1. połowie50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Gol w 2. połowie88% (7/8)100% (4/4)75% (3/4)
Over 1.5 w 2. połowie38% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 1.5 żółtej kartki75% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Over 2.5 żółtej kartki50% (4/8)75% (3/4)25% (1/4)
Over 3.5 żółtej kartki13% (1/8)0% (0/4)25% (1/4)
Over 4.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 5.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/8)0% (0/4)0% (0/4)
Faule drużyny Over 8.550% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Faule drużyny Over 9.550% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Faule drużyny Over 10.538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Faule drużyny Over 11.538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Faule drużyny Over 12.525% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Faule drużyny Over 13.525% (2/8)25% (1/4)25% (1/4)
Faule w meczu Over 20.575% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Faule w meczu Over 22.575% (6/8)75% (3/4)75% (3/4)
Faule w meczu Over 24.550% (4/8)50% (2/4)50% (2/4)
Faule w meczu Over 26.538% (3/8)50% (2/4)25% (1/4)
Over 6.5 rzutu rożnego75% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Over 7.5 rzutu rożnego75% (6/8)50% (2/4)100% (4/4)
Over 8.5 rzutu rożnego63% (5/8)25% (1/4)100% (4/4)
Over 9.5 rzutu rożnego63% (5/8)25% (1/4)100% (4/4)
Over 10.5 rzutu rożnego63% (5/8)25% (1/4)100% (4/4)
Over 11.5 rzutu rożnego38% (3/8)0% (0/4)75% (3/4)
Over 12.5 rzutu rożnego25% (2/8)0% (0/4)50% (2/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Kevin Van Den Kerkhof Obr87162272410
Mardochee Nzita Obr86980081510
Yassine Khalifi Pom86970030310
Jakob Napoleon Romsaas Pom8642131571000
Mohamed Koné Bra76300000000
Aiham Ousou Obr76301042820
Cheick Keita Obr76302054300
Amine Boukamir Pom855810221210
Aurélien Scheidler Nap755831137800
Patrick Pflücke Pom854013168100
Freddy Mbemba Nap838630106500
Antoine Bernier Pom43140051210
Massamba Sow Obr61910020200
Isaac Ismaël Cissé Pom71550130310
Adama Bojang Nap71450140510
Antoine Colassin Nap51111143400
Martin Delavallée Bra1900000000
Triston Rowe Obr4800010400
Gaku Nawata Pom4760010300
Parfait Guiagon Pom1741032000
Noah Solheid Obr2280000000