
Ligue 2 · Francja
Dunkerque: forma i statystyki
Forma ZPPZR
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N Nantes | 2:3 | Z |
| 10.09 | U Annecy | 0:1 | P |
| 09.18 | N Pau FC | 2:0 | P |
| 09.12 | U Saint Etienne | 2:1 | Z |
| 09.04 | U Clermont Foot | 1:1 | R |
| 08.28 | N Nancy | 2:0 | P |
| 08.21 | U Montpellier | 0:1 | P |
| 08.14 | N Reims | 3:3 | R |
| 08.08 | U Grenoble | 4:2 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:15 |
| U siebie | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 |
| Na wyjeździe | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 gola | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 gola | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Obie drużyny strzelą | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Czyste konto | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Nie strzelił gola | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Zwycięstwa | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Remisy | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Gol w 1. połowie | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Gol w 2. połowie | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allan Linguet Obr | 9 | 810 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Opa Sangante Obr | 9 | 807 | 1 | 0 | 3 | 1 | 10 | 2 | 0 |
| Jordan Morel Pom | 9 | 700 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Adrien Lebeau Pom | 8 | 669 | 1 | 1 | 5 | 3 | 6 | 3 | 0 |
| Egor Prutsev Pom | 9 | 562 | 3 | 1 | 12 | 5 | 8 | 0 | 0 |
| Théna Massock Pom | 9 | 553 | 0 | 0 | 6 | 0 | 20 | 3 | 0 |
| Moha Ramos Bra | 6 | 507 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Souleymane Keita Pom | 8 | 472 | 2 | 2 | 9 | 4 | 9 | 2 | 0 |
| Khalil Ayari Nap | 9 | 462 | 1 | 0 | 9 | 1 | 15 | 3 | 0 |
| Lenny Vallier Obr | 8 | 461 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Bram Lagae Obr | 6 | 442 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Victor Mayela Obr | 6 | 386 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| Thomas Robinet Nap | 4 | 343 | 1 | 2 | 10 | 7 | 5 | 1 | 0 |
| Maxence Prévot Bra | 4 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Alex Daho Pom | 5 | 252 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Ousmane Touré Obr | 4 | 222 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Gaëtan Robail Nap | 4 | 183 | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Marco Decherf Pom | 4 | 165 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Abner Pom | 2 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Enzo Mayilla Nap | 7 | 154 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 2 | 0 |
| Steven N'Zonzi Pom | 3 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Franck Atoen Pom | 4 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| A. Nade Nap | 2 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Pape Dieng Pom | 2 | 33 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| M. Niang Nap | 2 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |