
Ligue 2 · Франція
Dunkerque: форма та статистика
Форма ВППВН
Поточні серії
1
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
1
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | У Nantes | 2:3 | В |
| 10.09 | В Annecy | 0:1 | П |
| 09.18 | У Pau FC | 2:0 | П |
| 09.12 | В Saint Etienne | 2:1 | В |
| 09.04 | В Clermont Foot | 1:1 | Н |
| 08.28 | У Nancy | 2:0 | П |
| 08.21 | В Montpellier | 0:1 | П |
| 08.14 | У Reims | 3:3 | Н |
| 08.08 | В Grenoble | 4:2 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:15 |
| Вдома | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 |
| У гостях | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 2,5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 3,5 | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Обидві заб’ють | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Не забили | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Перемоги | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Нічиї | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Гол у 1-му таймі | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Гол у 2-му таймі | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 6,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 7,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 8,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 9,5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 10,5 | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 11,5 | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 12,5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allan Linguet Зах | 9 | 810 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Opa Sangante Зах | 9 | 807 | 1 | 0 | 3 | 1 | 10 | 2 | 0 |
| Jordan Morel Пів | 9 | 700 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Adrien Lebeau Пів | 8 | 669 | 1 | 1 | 5 | 3 | 6 | 3 | 0 |
| Egor Prutsev Пів | 9 | 562 | 3 | 1 | 12 | 5 | 8 | 0 | 0 |
| Théna Massock Пів | 9 | 553 | 0 | 0 | 6 | 0 | 20 | 3 | 0 |
| Moha Ramos Вор | 6 | 507 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Souleymane Keita Пів | 8 | 472 | 2 | 2 | 9 | 4 | 9 | 2 | 0 |
| Khalil Ayari Нап | 9 | 462 | 1 | 0 | 9 | 1 | 15 | 3 | 0 |
| Lenny Vallier Зах | 8 | 461 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Bram Lagae Зах | 6 | 442 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Victor Mayela Зах | 6 | 386 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| Thomas Robinet Нап | 4 | 343 | 1 | 2 | 10 | 7 | 5 | 1 | 0 |
| Maxence Prévot Вор | 4 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Alex Daho Пів | 5 | 252 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Ousmane Touré Зах | 4 | 222 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Gaëtan Robail Нап | 4 | 183 | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Marco Decherf Пів | 4 | 165 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Abner Пів | 2 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Enzo Mayilla Нап | 7 | 154 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 2 | 0 |
| Steven N'Zonzi Пів | 3 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Franck Atoen Пів | 4 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| A. Nade Нап | 2 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Pape Dieng Пів | 2 | 33 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| M. Niang Нап | 2 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |