
Ligue 2 · Francja
Guingamp: forma i statystyki
Forma PPPZR
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
3
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | U Pau FC | 1:2 | P |
| 10.09 | N Nancy | 1:0 | P |
| 09.19 | U Red Star FC 93 | 1:3 | P |
| 09.12 | U Annecy | 2:1 | Z |
| 09.05 | N Reims | 2:2 | R |
| 08.29 | U Nantes | 3:3 | R |
| 08.21 | N Sochaux | 1:0 | P |
| 08.14 | U Boulogne | 1:0 | Z |
| 08.08 | N Metz | 2:1 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 2 | 2 | 5 | 11:15 |
| U siebie | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:9 |
| Na wyjeździe | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 2.5 gola | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 gola | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Obie drużyny strzelą | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Czyste konto | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Nie strzelił gola | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |
| Zwycięstwa | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
| Remisy | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Gol w 1. połowie | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Gol w 2. połowie | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Ortolá Bra | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Erwin Koffi Obr | 9 | 697 | 1 | 1 | 4 | 3 | 4 | 1 | 0 |
| Albin Demouchy Obr | 8 | 693 | 1 | 0 | 4 | 2 | 12 | 4 | 1 |
| Dylan Louiserre Pom | 9 | 693 | 0 | 0 | 6 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| Teddy Averlant Pom | 9 | 613 | 1 | 2 | 14 | 8 | 3 | 0 | 0 |
| Stanislas Kielt Nap | 9 | 610 | 2 | 0 | 20 | 6 | 8 | 0 | 0 |
| Samir Ben Brahim Pom | 9 | 587 | 1 | 0 | 10 | 5 | 10 | 1 | 0 |
| Tanguy Ahile Pom | 9 | 530 | 1 | 0 | 10 | 5 | 2 | 1 | 0 |
| Donatien Gomis Obr | 7 | 486 | 2 | 1 | 5 | 2 | 4 | 3 | 1 |
| Amine Hemia Nap | 5 | 414 | 0 | 1 | 9 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Tom Ducrocq Pom | 9 | 411 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Florent Sanchez Da Silva Pom | 8 | 392 | 0 | 0 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| Tuomas Ollila Obr | 6 | 350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| Jeovanni Dianganga Obr | 5 | 324 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 3 | 0 |
| Brandon Bokangu Nap | 5 | 254 | 2 | 0 | 9 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| Vimoj Muntu Obr | 7 | 237 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Jérémie Matumona Obr | 3 | 232 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Jasser Chamakh Nap | 7 | 170 | 0 | 0 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Amadou Samoura Nap | 7 | 168 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| N. Fondja Obr | 1 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Akim Abdallah Obr | 1 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |