
Ligue 2 · Франція
Guingamp: форма та статистика
Форма ПППВН
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
3
поразок поспіль
1
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | В Pau FC | 1:2 | П |
| 10.09 | У Nancy | 1:0 | П |
| 09.19 | В Red Star FC 93 | 1:3 | П |
| 09.12 | В Annecy | 2:1 | В |
| 09.05 | У Reims | 2:2 | Н |
| 08.29 | В Nantes | 3:3 | Н |
| 08.21 | У Sochaux | 1:0 | П |
| 08.14 | В Boulogne | 1:0 | В |
| 08.08 | У Metz | 2:1 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 9 | 2 | 2 | 5 | 11:15 |
| Вдома | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:9 |
| У гостях | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 2,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 3,5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Обидві заб’ють | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Не забили | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |
| Перемоги | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
| Нічиї | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Гол у 1-му таймі | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Гол у 2-му таймі | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 6,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 7,5 | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 8,5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 9,5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 10,5 | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 11,5 | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 12,5 | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrián Ortolá Вор | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Erwin Koffi Зах | 9 | 697 | 1 | 1 | 4 | 3 | 4 | 1 | 0 |
| Albin Demouchy Зах | 8 | 693 | 1 | 0 | 4 | 2 | 12 | 4 | 1 |
| Dylan Louiserre Пів | 9 | 693 | 0 | 0 | 6 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| Teddy Averlant Пів | 9 | 613 | 1 | 2 | 14 | 8 | 3 | 0 | 0 |
| Stanislas Kielt Нап | 9 | 610 | 2 | 0 | 20 | 6 | 8 | 0 | 0 |
| Samir Ben Brahim Пів | 9 | 587 | 1 | 0 | 10 | 5 | 10 | 1 | 0 |
| Tanguy Ahile Пів | 9 | 530 | 1 | 0 | 10 | 5 | 2 | 1 | 0 |
| Donatien Gomis Зах | 7 | 486 | 2 | 1 | 5 | 2 | 4 | 3 | 1 |
| Amine Hemia Нап | 5 | 414 | 0 | 1 | 9 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Tom Ducrocq Пів | 9 | 411 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Florent Sanchez Da Silva Пів | 8 | 392 | 0 | 0 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| Tuomas Ollila Зах | 6 | 350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| Jeovanni Dianganga Зах | 5 | 324 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 3 | 0 |
| Brandon Bokangu Нап | 5 | 254 | 2 | 0 | 9 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| Vimoj Muntu Зах | 7 | 237 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Jérémie Matumona Зах | 3 | 232 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Jasser Chamakh Нап | 7 | 170 | 0 | 0 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Amadou Samoura Нап | 7 | 168 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| N. Fondja Зах | 1 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Akim Abdallah Зах | 1 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |