
Segunda División · Hiszpania
Sporting Gijon: forma i statystyki
Forma ZZZPZ
Aktualne serie
3
bez porażki
3
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Albacete | 2:1 | Z |
| 10.11 | N Cadiz | 0:1 | Z |
| 10.04 | U Celta de Vigo II | 3:2 | Z |
| 09.27 | N Oviedo | 2:0 | P |
| 09.19 | N FC Andorra | 1:3 | Z |
| 09.13 | U Eldense | 0:1 | P |
| 09.05 | U Girona | 0:2 | P |
| 08.28 | N Tenerife | 0:1 | Z |
| 08.23 | U Burgos | 1:0 | Z |
| 08.17 | U Sabadell | 0:0 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 6 | 1 | 3 | 11:9 |
| U siebie | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:6 |
| Na wyjeździe | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Over 2.5 gola | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Over 3.5 gola | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Obie drużyny strzelą | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Czyste konto | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Nie strzelił gola | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Zwycięstwa | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Remisy | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Gol w 1. połowie | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Gol w 2. połowie | 80% (8/10) | 67% (4/6) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 0% (0/6) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 33% (2/6) | 75% (3/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 0% (0/6) | 50% (2/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rubén Yáñez Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Álex Corredera Pom | 10 | 895 | 0 | 2 | 3 | 2 | 11 | 1 | 0 |
| Guille Rosas Obr | 10 | 883 | 1 | 0 | 7 | 2 | 7 | 3 | 0 |
| César Gelabert Pom | 9 | 715 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 1 | 1 |
| Andrés Cuenca Obr | 9 | 705 | 0 | 1 | 4 | 1 | 13 | 2 | 0 |
| Aimar Duñabeitia Obr | 8 | 640 | 1 | 0 | 4 | 1 | 5 | 3 | 0 |
| Juan Otero Nap | 8 | 613 | 1 | 1 | 8 | 4 | 11 | 1 | 0 |
| Pablo Vázquez Obr | 7 | 605 | 0 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3 | 0 |
| Manuel Rodríguez Pom | 7 | 535 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 3 | 0 |
| Nikita Iosifov Pom | 7 | 488 | 1 | 1 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 |
| Alejo Sarco Nap | 10 | 467 | 2 | 0 | 10 | 3 | 6 | 1 | 0 |
| Pablo García Obr | 10 | 291 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Gaspar Campos Pom | 5 | 275 | 0 | 0 | 6 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| Jorge Sáenz Obr | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Emanuel Gularte Obr | 3 | 264 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Nacho Martín Pom | 5 | 229 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Konrad de la Fuente Pom | 5 | 214 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Enol Prendes Nap | 3 | 197 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Antonio Casas Nap | 5 | 182 | 3 | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| Diego Sánchez Obr | 4 | 174 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mamadou Loum Pom | 6 | 120 | 0 | 0 | 4 | 3 | 4 | 1 | 0 |
| Iker Martinez Obr | 4 | 74 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Bruno Rubio Pom | 4 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Hugo Guillamón Pom | 2 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| M. Conde Nap | 1 | 15 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Christian Ferreres Pom | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |