PropsyTypera
Segunda División · Hiszpania

Sporting Gijon: forma i statystyki

Forma ZZZPZ

Aktualne serie

3
bez porażki
3
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17U Albacete2:1Z
10.11N Cadiz0:1Z
10.04U Celta de Vigo II3:2Z
09.27N Oviedo2:0P
09.19N FC Andorra1:3Z
09.13U Eldense0:1P
09.05U Girona0:2P
08.28N Tenerife0:1Z
08.23U Burgos1:0Z
08.17U Sabadell0:0R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem1061311:9
U siebie63126:6
Na wyjeździe43015:3

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola50% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Over 2.5 gola30% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)
Over 3.5 gola20% (2/10)17% (1/6)25% (1/4)
Obie drużyny strzelą30% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)
Czyste konto40% (4/10)33% (2/6)50% (2/4)
Nie strzelił gola40% (4/10)50% (3/6)25% (1/4)
Zwycięstwa60% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Remisy10% (1/10)17% (1/6)0% (0/4)
Gol w 1. połowie60% (6/10)67% (4/6)50% (2/4)
Over 1.5 w 1. połowie10% (1/10)17% (1/6)0% (0/4)
Gol w 2. połowie80% (8/10)67% (4/6)100% (4/4)
Over 1.5 w 2. połowie30% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)
Over 1.5 żółtej kartki100% (10/10)100% (6/6)100% (4/4)
Over 2.5 żółtej kartki90% (9/10)83% (5/6)100% (4/4)
Over 3.5 żółtej kartki80% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Over 4.5 żółtej kartki50% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Over 5.5 żółtej kartki30% (3/10)17% (1/6)50% (2/4)
Over 6.5 żółtej kartki20% (2/10)17% (1/6)25% (1/4)
Over 7.5 żółtej kartki10% (1/10)0% (0/6)25% (1/4)
Faule drużyny Over 8.570% (7/10)67% (4/6)75% (3/4)
Faule drużyny Over 9.550% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Faule drużyny Over 10.550% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Faule drużyny Over 11.550% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Faule drużyny Over 12.550% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Faule drużyny Over 13.530% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)
Faule w meczu Over 20.580% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Faule w meczu Over 22.580% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Faule w meczu Over 24.560% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Faule w meczu Over 26.540% (4/10)50% (3/6)25% (1/4)
Over 6.5 rzutu rożnego80% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Over 7.5 rzutu rożnego80% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Over 8.5 rzutu rożnego50% (5/10)33% (2/6)75% (3/4)
Over 9.5 rzutu rożnego30% (3/10)17% (1/6)50% (2/4)
Over 10.5 rzutu rożnego30% (3/10)17% (1/6)50% (2/4)
Over 11.5 rzutu rożnego30% (3/10)17% (1/6)50% (2/4)
Over 12.5 rzutu rożnego20% (2/10)0% (0/6)50% (2/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Rubén Yáñez Bra109000000010
Álex Corredera Pom1089502321110
Guille Rosas Obr108831072730
César Gelabert Pom97151082611
Andrés Cuenca Obr970501411320
Aimar Duñabeitia Obr86401041530
Juan Otero Nap861311841110
Pablo Vázquez Obr76050082630
Manuel Rodríguez Pom75350042630
Nikita Iosifov Pom74881144310
Alejo Sarco Nap1046720103610
Pablo García Obr102911111210
Gaspar Campos Pom52750063600
Jorge Sáenz Obr32700011310
Emanuel Gularte Obr32640020410
Nacho Martín Pom52290000610
Konrad de la Fuente Pom52140021500
Enol Prendes Nap31970041100
Antonio Casas Nap51823074000
Diego Sánchez Obr41740110000
Mamadou Loum Pom61200043410
Iker Martinez Obr4740010200
Bruno Rubio Pom4620000200
Hugo Guillamón Pom2250000110
M. Conde Nap1150011210
Christian Ferreres Pom180000000