
Segunda División · Hiszpania
Las Palmas: forma i statystyki
Forma PPRPP
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
2
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Castellón | 0:3 | P |
| 10.11 | N Mallorca | 3:1 | P |
| 10.04 | U Valladolid | 2:2 | R |
| 09.27 | N Eibar | 3:2 | P |
| 09.20 | U Burgos | 1:2 | P |
| 09.12 | N Cadiz | 0:1 | Z |
| 09.04 | U Leganes | 0:0 | R |
| 08.29 | N Girona | 5:2 | P |
| 08.22 | N AD Ceuta FC | 0:2 | Z |
| 08.16 | U Albacete | 2:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:19 |
| U siebie | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 |
| Na wyjeździe | 5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 gola | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Obie drużyny strzelą | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Czyste konto | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Zwycięstwa | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Remisy | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Gol w 1. połowie | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Gol w 2. połowie | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 50% (5/10) | 80% (4/5) | 20% (1/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| José Antonio Caro Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valentin Pezzolesi Obr | 10 | 900 | 2 | 0 | 5 | 3 | 17 | 2 | 0 |
| Taisei Miyashiro Pom | 10 | 832 | 2 | 2 | 8 | 4 | 8 | 0 | 0 |
| Enzo Loiodice Pom | 10 | 713 | 0 | 0 | 5 | 2 | 11 | 2 | 0 |
| Kirian Rodríguez Pom | 10 | 691 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 2 | 0 |
| Juanma Herzog Obr | 8 | 675 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 2 | 0 |
| Alex Suárez Obr | 8 | 671 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 |
| Giovanni Bonfanti Obr | 9 | 661 | 0 | 0 | 2 | 0 | 14 | 3 | 0 |
| Manuel Fuster Pom | 10 | 573 | 1 | 1 | 10 | 6 | 6 | 1 | 0 |
| Iván Jaime Pom | 8 | 567 | 2 | 2 | 14 | 5 | 8 | 3 | 0 |
| Jefté Betancor Nap | 10 | 525 | 1 | 1 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Jesé Rodríguez Nap | 8 | 521 | 2 | 1 | 10 | 5 | 8 | 1 | 1 |
| Iñaki González Pom | 8 | 507 | 0 | 1 | 1 | 0 | 11 | 4 | 1 |
| Enrique Clemente Obr | 3 | 210 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Elias Romero Nap | 8 | 197 | 1 | 2 | 3 | 1 | 5 | 2 | 0 |
| Andrés Rodríguez Obr | 4 | 190 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| Rafael Cruz Nap | 6 | 152 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Sandro Ramírez Nap | 6 | 142 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Adrián Rodríguez Obr | 1 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Sergio Ruiz Pom | 3 | 80 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| A. Bassinga Obr | 1 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Iván Medina Nap | 3 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Marvin Park Obr | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mateo Acimovic Pom | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |