
Segunda División · Hiszpania
Castellón: forma i statystyki
Forma ZPRZZ
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N Las Palmas | 0:3 | Z |
| 10.11 | N FC Andorra | 1:0 | P |
| 10.04 | U AD Ceuta FC | 1:1 | R |
| 09.28 | N Leganes | 0:2 | Z |
| 09.19 | U Tenerife | 5:0 | Z |
| 09.12 | N Girona | 1:2 | Z |
| 09.06 | U Albacete | 2:0 | Z |
| 08.31 | N Celta de Vigo II | 1:2 | Z |
| 08.23 | U Sabadell | 0:0 | R |
| 08.14 | N Real Sociedad II | 0:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:4 |
| U siebie | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 |
| Na wyjeździe | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:3 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Over 2.5 gola | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Over 3.5 gola | 10% (1/10) | 25% (1/4) | 0% (0/6) |
| Obie drużyny strzelą | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
| Czyste konto | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
| Nie strzelił gola | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Zwycięstwa | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Remisy | 20% (2/10) | 50% (2/4) | 0% (0/6) |
| Gol w 1. połowie | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 20% (2/10) | 25% (1/4) | 17% (1/6) |
| Gol w 2. połowie | 70% (7/10) | 75% (3/4) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (4/4) | 100% (6/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 50% (2/4) | 100% (6/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 25% (1/4) | 83% (5/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 25% (1/4) | 83% (5/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 40% (4/10) | 25% (1/4) | 50% (3/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 0% (0/4) | 17% (1/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 70% (7/10) | 50% (2/4) | 83% (5/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 50% (5/10) | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 50% (5/10) | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 50% (5/10) | 25% (1/4) | 67% (4/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 80% (8/10) | 75% (3/4) | 83% (5/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 50% (2/4) | 67% (4/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 50% (2/4) | 50% (3/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 0% (0/4) | 50% (3/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 0% (0/4) | 33% (2/6) |