
Segunda División · Hiszpania
Oviedo: forma i statystyki
Forma ZZPZP
Dziś o 14:00: AD Ceuta FC vs Oviedo
Aktualne serie
2
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
6
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N AD Ceuta FC | 1:2 | Z |
| 10.12 | U Eibar | 3:1 | Z |
| 10.02 | N Eldense | 4:1 | P |
| 09.27 | U Sporting Gijon | 2:0 | Z |
| 09.20 | N Sabadell | 3:1 | P |
| 09.13 | N Valladolid | 0:3 | Z |
| 09.06 | U Burgos | 0:0 | R |
| 08.29 | N Albacete | 0:1 | Z |
| 08.22 | U Leganes | 0:1 | P |
| 08.15 | U Granada CF | 0:0 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 |
| U siebie | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:2 |
| Na wyjeździe | 5 | 3 | 0 | 2 | 8:8 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 gola | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Obie drużyny strzelą | 40% (4/10) | 20% (1/5) | 60% (3/5) |
| Czyste konto | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
| Zwycięstwa | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Remisy | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |
| Gol w 1. połowie | 80% (8/10) | 60% (3/5) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 20% (2/10) | 20% (1/5) | 20% (1/5) |
| Gol w 2. połowie | 60% (6/10) | 40% (2/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (5/10) | 20% (1/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |