
Segunda División · Španělsko
Sporting Gijon: forma a statistiky
Forma VVVPV
Aktuální série
3
bez porážky
3
výher v řadě
0
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Albacete | 2:1 | V |
| 10.11 | V Cadiz | 0:1 | V |
| 10.04 | D Celta de Vigo II | 3:2 | V |
| 09.27 | V Oviedo | 2:0 | P |
| 09.19 | V FC Andorra | 1:3 | V |
| 09.13 | D Eldense | 0:1 | P |
| 09.05 | D Girona | 0:2 | P |
| 08.28 | V Tenerife | 0:1 | V |
| 08.23 | D Burgos | 1:0 | V |
| 08.17 | D Sabadell | 0:0 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 6 | 1 | 3 | 11:9 |
| Doma | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:6 |
| Venku | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Over 2,5 gólu | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Over 3,5 gólu | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Čisté konto | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Nedal gól | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Výhry | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Remízy | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Gól v 1. poločase | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 10% (1/10) | 17% (1/6) | 0% (0/4) |
| Gól ve 2. poločase | 80% (8/10) | 67% (4/6) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 10% (1/10) | 0% (0/6) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 rohu | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 8,5 rohu | 50% (5/10) | 33% (2/6) | 75% (3/4) |
| Over 9,5 rohu | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Over 10,5 rohu | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Over 11,5 rohu | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Over 12,5 rohu | 20% (2/10) | 0% (0/6) | 50% (2/4) |