
Segunda División · Hiszpania
Tenerife: forma i statystyki
Forma RPRPZ
Aktualne serie
1
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.12 | U Girona | 1:1 | R |
| 10.05 | N Cordoba | 3:2 | P |
| 09.26 | U Cadiz | 1:1 | R |
| 09.19 | N Castellón | 5:0 | P |
| 09.13 | U Leganes | 2:0 | Z |
| 09.05 | N Real Sociedad II | 1:1 | R |
| 08.28 | U Sporting Gijon | 0:1 | P |
| 08.23 | U Almeria | 1:0 | Z |
| 08.16 | N Eibar | 1:3 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 |
| U siebie | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 |
| Na wyjeździe | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 gola | 33% (3/9) | 0% (0/5) | 75% (3/4) |
| Over 3.5 gola | 33% (3/9) | 0% (0/5) | 75% (3/4) |
| Obie drużyny strzelą | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Czyste konto | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
| Nie strzelił gola | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Zwycięstwa | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Remisy | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Gol w 1. połowie | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Gol w 2. połowie | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 33% (3/9) | 0% (0/5) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 78% (7/9) | 100% (5/5) | 50% (2/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 67% (6/9) | 100% (5/5) | 25% (1/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |