
Segunda División · Španělsko
Tenerife: forma a statistiky
Forma RPRPV
Aktuální série
1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.12 | D Girona | 1:1 | R |
| 10.05 | V Cordoba | 3:2 | P |
| 09.26 | D Cadiz | 1:1 | R |
| 09.19 | V Castellón | 5:0 | P |
| 09.13 | D Leganes | 2:0 | V |
| 09.05 | V Real Sociedad II | 1:1 | R |
| 08.28 | D Sporting Gijon | 0:1 | P |
| 08.23 | D Almeria | 1:0 | V |
| 08.16 | V Eibar | 1:3 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 |
| Doma | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 |
| Venku | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 gólu | 33% (3/9) | 0% (0/5) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 gólu | 33% (3/9) | 0% (0/5) | 75% (3/4) |
| Oba týmy skórují | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Čisté konto | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
| Nedal gól | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Výhry | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Remízy | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Gól ve 2. poločase | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 33% (3/9) | 0% (0/5) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 78% (7/9) | 100% (5/5) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 67% (6/9) | 100% (5/5) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 rohu | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Over 7,5 rohu | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 8,5 rohu | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 9,5 rohu | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Over 10,5 rohu | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 11,5 rohu | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 12,5 rohu | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |