PropsyTypera
Segunda División · Hiszpania

Eldense: forma i statystyki

Forma ZZZPP

Dziś o 18:30: Valladolid vs Eldense

Aktualne serie

3
bez porażki
3
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.18N Valladolid2:3Z
10.10U Cordoba2:1Z
10.02U Oviedo4:1Z
09.27N Burgos1:0P
09.19U Eibar1:2P
09.13N Sporting Gijon0:1Z
09.05U Mallorca0:0R
08.29N Leganes1:0P
08.22U Cadiz2:2R
08.17N Almeria3:0P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem1042413:13
U siebie52219:6
Na wyjeździe52034:7

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola60% (6/10)80% (4/5)40% (2/5)
Over 2.5 gola60% (6/10)80% (4/5)40% (2/5)
Over 3.5 gola30% (3/10)40% (2/5)20% (1/5)
Obie drużyny strzelą50% (5/10)80% (4/5)20% (1/5)
Czyste konto20% (2/10)20% (1/5)20% (1/5)
Nie strzelił gola40% (4/10)20% (1/5)60% (3/5)
Zwycięstwa40% (4/10)40% (2/5)40% (2/5)
Remisy20% (2/10)40% (2/5)0% (0/5)
Gol w 1. połowie60% (6/10)60% (3/5)60% (3/5)
Over 1.5 w 1. połowie20% (2/10)0% (0/5)40% (2/5)
Gol w 2. połowie70% (7/10)80% (4/5)60% (3/5)
Over 1.5 w 2. połowie50% (5/10)80% (4/5)20% (1/5)
Over 1.5 żółtej kartki90% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Over 2.5 żółtej kartki90% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Over 3.5 żółtej kartki90% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Over 4.5 żółtej kartki70% (7/10)80% (4/5)60% (3/5)
Over 5.5 żółtej kartki40% (4/10)60% (3/5)20% (1/5)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/10)0% (0/5)0% (0/5)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/10)0% (0/5)0% (0/5)
Faule drużyny Over 8.590% (9/10)80% (4/5)100% (5/5)
Faule drużyny Over 9.590% (9/10)80% (4/5)100% (5/5)
Faule drużyny Over 10.580% (8/10)80% (4/5)80% (4/5)
Faule drużyny Over 11.560% (6/10)40% (2/5)80% (4/5)
Faule drużyny Over 12.550% (5/10)40% (2/5)60% (3/5)
Faule drużyny Over 13.530% (3/10)20% (1/5)40% (2/5)
Faule w meczu Over 20.590% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Faule w meczu Over 22.580% (8/10)80% (4/5)80% (4/5)
Faule w meczu Over 24.550% (5/10)80% (4/5)20% (1/5)
Faule w meczu Over 26.530% (3/10)40% (2/5)20% (1/5)
Over 6.5 rzutu rożnego100% (10/10)100% (5/5)100% (5/5)
Over 7.5 rzutu rożnego90% (9/10)100% (5/5)80% (4/5)
Over 8.5 rzutu rożnego70% (7/10)100% (5/5)40% (2/5)
Over 9.5 rzutu rożnego70% (7/10)100% (5/5)40% (2/5)
Over 10.5 rzutu rożnego50% (5/10)60% (3/5)40% (2/5)
Over 11.5 rzutu rożnego40% (4/10)40% (2/5)40% (2/5)
Over 12.5 rzutu rożnego40% (4/10)40% (2/5)40% (2/5)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Floris Smand Obr109000000600
Ramon Vila Bra98100100000
Álex Serradell Obr98050021930
Fidel Pom1079920116720
Justin Smith Pom977810411740
Jesús Clemente Obr75680021510
Aingeru Olabarrieta Pom750721115200
David Ruiz Montero Obr64990063720
Carlos Guirao Pom949701621210
Guillermo Macho Pom84521085610
Jorge Rastrojo Nap938131116510
Javi Martínez Pom936711104800
Manuel Nieto Nap836400122910
Alejandro Ibarrondo Obr63390021310
Mariano Carmona Nap53282043610
Juan Larios Obr632100001030
Jordi Martín Obr62550130300
Roberto López Pom52171094100
Javier Olaizola Obr21800000000
Waldo Rubio Marín Nap31220011000
Marcos Bustillo Pom41180100410
Iker Recio Obr51030020200
Juan Palomares Bra1900000000
Pau Cabanes Pom1760011100
Borja Calvo Pom2420010100
Rodri Puertolas Nap2280000000