
Süper Lig · Turcja
Kasımpaşa: forma i statystyki
Forma ZPRZR
Dziś o 12:30: Kasımpaşa vs Samsunspor
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U Samsunspor | 4:1 | Z |
| 10.09 | N Galatasaray | 3:1 | P |
| 09.18 | U Konyaspor | 0:0 | R |
| 09.13 | N Gençlerbirliği S.K. | 1:2 | Z |
| 09.06 | U Amed | 2:2 | R |
| 08.30 | N Başakşehir | 1:1 | R |
| 08.22 | N Çorum FK | 0:1 | Z |
| 08.15 | U Trabzonspor | 1:1 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 |
| U siebie | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:4 |
| Na wyjeździe | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 2.5 gola | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 3.5 gola | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Obie drużyny strzelą | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Czyste konto | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
| Nie strzelił gola | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Zwycięstwa | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Remisy | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Gol w 1. połowie | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Gol w 2. połowie | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 25% (2/8) | 50% (2/4) | 0% (0/4) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 50% (4/8) | 75% (3/4) | 25% (1/4) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andreas Gianniotis Bra | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matei Ilie Obr | 8 | 719 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 |
| Cláudio Winck Obr | 8 | 715 | 1 | 2 | 13 | 4 | 11 | 3 | 0 |
| Adrian Benedyczak Nap | 8 | 696 | 5 | 2 | 23 | 11 | 9 | 0 | 0 |
| Kerem Demirbay Pom | 7 | 582 | 0 | 1 | 6 | 2 | 11 | 2 | 0 |
| Elson Mendes Pom | 8 | 567 | 0 | 1 | 5 | 3 | 12 | 3 | 0 |
| Andri Fannar Baldursson Pom | 6 | 499 | 0 | 0 | 1 | 1 | 19 | 2 | 0 |
| Ali Yavuz Kol Pom | 7 | 481 | 0 | 1 | 8 | 2 | 15 | 2 | 0 |
| Güven Yalçın Pom | 8 | 460 | 2 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2 | 0 |
| Adem Arous Obr | 7 | 453 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Ayberk Karapo Obr | 8 | 444 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Jakob Jessen Obr | 5 | 308 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Kevin Mouanga Obr | 4 | 278 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Marcus Rafferty Pom | 7 | 257 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Jesurun Rak-Sakyi Nap | 4 | 187 | 1 | 1 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Fousseni Diabaté Pom | 3 | 180 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Haris Hajradinović Pom | 4 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mortadha Ben Ouanes Pom | 1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Emirhan Boz Pom | 4 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Thiemoko Diarra Nap | 4 | 73 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Ahmet Taha Dağbaşı Obr | 2 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Atakan Mujde Pom | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sinan Alkas Nap | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |