
Allsvenskan · Швеція
Hammarby FF: форма та статистика
Форма ВПВВН
Сьогодні о 16:30: Halmstad — Hammarby FF
Поточні серії
1
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
1
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | У Halmstad | 0:1 | В |
| 10.11 | В Djurgardens IF | 0:1 | П |
| 09.20 | У Degerfors IF | 0:1 | В |
| 09.13 | В IF Brommapojkarna | 3:1 | В |
| 09.06 | У Orgryte IS | 1:1 | Н |
| 08.30 | У AIK Stockholm | 3:2 | П |
| 08.23 | В Gais | 2:0 | В |
| 08.16 | У Kalmar FF | 0:4 | В |
| 08.09 | В BK Hacken | 3:0 | В |
| 07.26 | У IF Brommapojkarna | 1:1 | Н |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 24 | 14 | 4 | 6 | 50:21 |
| Вдома | 12 | 9 | 1 | 2 | 34:7 |
| У гостях | 12 | 5 | 3 | 4 | 16:14 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
| Тотал більше 2,5 | 50% (12/24) | 67% (8/12) | 33% (4/12) |
| Тотал більше 3,5 | 29% (7/24) | 33% (4/12) | 25% (3/12) |
| Обидві заб’ють | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Сухий матч (без пропущених) | 42% (10/24) | 50% (6/12) | 33% (4/12) |
| Не забили | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
| Перемоги | 58% (14/24) | 75% (9/12) | 42% (5/12) |
| Нічиї | 17% (4/24) | 8% (1/12) | 25% (3/12) |
| Гол у 1-му таймі | 71% (17/24) | 83% (10/12) | 58% (7/12) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 38% (9/24) | 50% (6/12) | 25% (3/12) |
| Гол у 2-му таймі | 88% (21/24) | 83% (10/12) | 92% (11/12) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 38% (9/24) | 33% (4/12) | 42% (5/12) |
| Жовті картки більше 1,5 | 79% (19/24) | 75% (9/12) | 83% (10/12) |
| Жовті картки більше 2,5 | 33% (8/24) | 42% (5/12) | 25% (3/12) |
| Жовті картки більше 3,5 | 29% (7/24) | 33% (4/12) | 25% (3/12) |
| Жовті картки більше 4,5 | 25% (6/24) | 33% (4/12) | 17% (2/12) |
| Жовті картки більше 5,5 | 8% (2/24) | 17% (2/12) | 0% (0/12) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Фоли команди більше 8,5 | 79% (19/24) | 92% (11/12) | 67% (8/12) |
| Фоли команди більше 9,5 | 71% (17/24) | 83% (10/12) | 58% (7/12) |
| Фоли команди більше 10,5 | 67% (16/24) | 83% (10/12) | 50% (6/12) |
| Фоли команди більше 11,5 | 54% (13/24) | 75% (9/12) | 33% (4/12) |
| Фоли команди більше 12,5 | 42% (10/24) | 50% (6/12) | 33% (4/12) |
| Фоли команди більше 13,5 | 13% (3/24) | 25% (3/12) | 0% (0/12) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 75% (18/24) | 83% (10/12) | 67% (8/12) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 63% (15/24) | 75% (9/12) | 50% (6/12) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 58% (14/24) | 67% (8/12) | 50% (6/12) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 54% (13/24) | 58% (7/12) | 50% (6/12) |
| Кутові більше 6,5 | 79% (19/24) | 83% (10/12) | 75% (9/12) |
| Кутові більше 7,5 | 67% (16/24) | 67% (8/12) | 67% (8/12) |
| Кутові більше 8,5 | 63% (15/24) | 67% (8/12) | 58% (7/12) |
| Кутові більше 9,5 | 42% (10/24) | 33% (4/12) | 50% (6/12) |
| Кутові більше 10,5 | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Кутові більше 11,5 | 29% (7/24) | 25% (3/12) | 33% (4/12) |
| Кутові більше 12,5 | 25% (6/24) | 17% (2/12) | 33% (4/12) |