
Allsvenskan · Швеція
Vasteras SK FK: форма та статистика
Форма ВПВВП
Поточні серії
1
без поразок
1
перемог поспіль
0
поразок поспіль
1
матчів із забитим голом
1
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | В Mjallby AIF | 1:0 | В |
| 10.09 | У IFK Goteborg | 1:0 | П |
| 09.19 | В Malmo FF | 2:0 | В |
| 09.12 | У AIK Stockholm | 1:4 | В |
| 09.05 | В Sirius | 0:1 | П |
| 08.29 | У BK Hacken | 1:3 | В |
| 08.23 | В Kalmar FF | 0:0 | Н |
| 08.14 | У IF Elfsborg | 3:0 | П |
| 08.10 | В Djurgardens IF | 1:0 | В |
| 08.03 | У Djurgardens IF | 6:0 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 24 | 11 | 5 | 8 | 35:36 |
| Вдома | 12 | 5 | 4 | 3 | 18:13 |
| У гостях | 12 | 6 | 1 | 5 | 17:23 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 67% (16/24) | 58% (7/12) | 75% (9/12) |
| Тотал більше 2,5 | 50% (12/24) | 25% (3/12) | 75% (9/12) |
| Тотал більше 3,5 | 38% (9/24) | 25% (3/12) | 50% (6/12) |
| Обидві заб’ють | 42% (10/24) | 33% (4/12) | 50% (6/12) |
| Сухий матч (без пропущених) | 33% (8/24) | 50% (6/12) | 17% (2/12) |
| Не забили | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Перемоги | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Нічиї | 21% (5/24) | 33% (4/12) | 8% (1/12) |
| Гол у 1-му таймі | 75% (18/24) | 67% (8/12) | 83% (10/12) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 38% (9/24) | 25% (3/12) | 50% (6/12) |
| Гол у 2-му таймі | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 42% (10/24) | 25% (3/12) | 58% (7/12) |
| Жовті картки більше 1,5 | 79% (19/24) | 83% (10/12) | 75% (9/12) |
| Жовті картки більше 2,5 | 67% (16/24) | 58% (7/12) | 75% (9/12) |
| Жовті картки більше 3,5 | 38% (9/24) | 33% (4/12) | 42% (5/12) |
| Жовті картки більше 4,5 | 21% (5/24) | 25% (3/12) | 17% (2/12) |
| Жовті картки більше 5,5 | 17% (4/24) | 17% (2/12) | 17% (2/12) |
| Жовті картки більше 6,5 | 8% (2/24) | 17% (2/12) | 0% (0/12) |
| Жовті картки більше 7,5 | 8% (2/24) | 17% (2/12) | 0% (0/12) |
| Фоли команди більше 8,5 | 92% (22/24) | 83% (10/12) | 100% (12/12) |
| Фоли команди більше 9,5 | 88% (21/24) | 75% (9/12) | 100% (12/12) |
| Фоли команди більше 10,5 | 88% (21/24) | 75% (9/12) | 100% (12/12) |
| Фоли команди більше 11,5 | 75% (18/24) | 67% (8/12) | 83% (10/12) |
| Фоли команди більше 12,5 | 75% (18/24) | 67% (8/12) | 83% (10/12) |
| Фоли команди більше 13,5 | 63% (15/24) | 67% (8/12) | 58% (7/12) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 100% (24/24) | 100% (12/12) | 100% (12/12) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 75% (18/24) | 67% (8/12) | 83% (10/12) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 46% (11/24) | 50% (6/12) | 42% (5/12) |
| Кутові більше 6,5 | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
| Кутові більше 7,5 | 67% (16/24) | 67% (8/12) | 67% (8/12) |
| Кутові більше 8,5 | 54% (13/24) | 67% (8/12) | 42% (5/12) |
| Кутові більше 9,5 | 50% (12/24) | 58% (7/12) | 42% (5/12) |
| Кутові більше 10,5 | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Кутові більше 11,5 | 21% (5/24) | 8% (1/12) | 33% (4/12) |
| Кутові більше 12,5 | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Simon Gefvert Пів | 24 | 2156 | 1 | 4 | 10 | 3 | 25 | 1 | 0 |
| Mamadou Diagne Пів | 24 | 2071 | 1 | 1 | 17 | 6 | 40 | 2 | 0 |
| Elis Jäger Вор | 23 | 2070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Herman Magnusson Зах | 23 | 2048 | 1 | 0 | 8 | 2 | 25 | 2 | 0 |
| Philip Bonde Зах | 24 | 1822 | 2 | 1 | 9 | 4 | 22 | 1 | 0 |
| Taonsa Axel Нап | 22 | 1639 | 9 | 0 | 47 | 24 | 36 | 3 | 0 |
| Karl Gunnarsson Нап | 24 | 1379 | 2 | 2 | 21 | 11 | 25 | 3 | 0 |
| Jonathan Karlsson Зах | 23 | 1195 | 0 | 1 | 6 | 5 | 14 | 2 | 0 |
| Mikkel Ladefoged Нап | 14 | 1087 | 9 | 2 | 31 | 16 | 28 | 4 | 0 |
| Marcus Baggesen Пів | 17 | 979 | 1 | 4 | 6 | 2 | 12 | 1 | 0 |
| Victor Wernersson Зах | 18 | 944 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 3 | 0 |
| Mattias Hellisdal Пів | 19 | 938 | 1 | 2 | 5 | 4 | 10 | 1 | 0 |
| Ismet Lushaku Пів | 15 | 904 | 1 | 4 | 4 | 2 | 23 | 1 | 0 |
| Jens Magnusson Нап | 17 | 879 | 2 | 3 | 11 | 3 | 10 | 2 | 0 |
| Abdelrahman Boudah Нап | 17 | 789 | 1 | 2 | 13 | 4 | 7 | 2 | 0 |
| Frédéric Nsabiyumva Зах | 12 | 726 | 1 | 0 | 5 | 3 | 12 | 1 | 0 |
| Bonaventure Lendambi Нап | 10 | 538 | 2 | 0 | 13 | 7 | 12 | 4 | 0 |
| Jack Tagesson Зах | 13 | 535 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Jonathan Ring Нап | 9 | 469 | 0 | 1 | 5 | 3 | 5 | 2 | 1 |
| Madiou Keita Зах | 6 | 402 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Jonny Melvin Ljungqvist Зах | 10 | 114 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| A. Fagerström Вор | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peter Amoran Зах | 3 | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leonardo Bark Зах | 2 | 23 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Casper Andreasen Нап | 1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Musab Abdi Mohamud Пів | 6 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Lucas Sibelius Пів | 2 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Levi Hansas Пів | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |