
Allsvenskan · Švédsko
Hammarby FF: forma a statistiky
Forma VPVVR
Dnes v 16:30: Halmstad vs Hammarby FF
Aktuální série
1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | V Halmstad | 0:1 | V |
| 10.11 | D Djurgardens IF | 0:1 | P |
| 09.20 | V Degerfors IF | 0:1 | V |
| 09.13 | D IF Brommapojkarna | 3:1 | V |
| 09.06 | V Orgryte IS | 1:1 | R |
| 08.30 | V AIK Stockholm | 3:2 | P |
| 08.23 | D Gais | 2:0 | V |
| 08.16 | V Kalmar FF | 0:4 | V |
| 08.09 | D BK Hacken | 3:0 | V |
| 07.26 | V IF Brommapojkarna | 1:1 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 24 | 14 | 4 | 6 | 50:21 |
| Doma | 12 | 9 | 1 | 2 | 34:7 |
| Venku | 12 | 5 | 3 | 4 | 16:14 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
| Over 2,5 gólu | 50% (12/24) | 67% (8/12) | 33% (4/12) |
| Over 3,5 gólu | 29% (7/24) | 33% (4/12) | 25% (3/12) |
| Oba týmy skórují | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Čisté konto | 42% (10/24) | 50% (6/12) | 33% (4/12) |
| Nedal gól | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
| Výhry | 58% (14/24) | 75% (9/12) | 42% (5/12) |
| Remízy | 17% (4/24) | 8% (1/12) | 25% (3/12) |
| Gól v 1. poločase | 71% (17/24) | 83% (10/12) | 58% (7/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 38% (9/24) | 50% (6/12) | 25% (3/12) |
| Gól ve 2. poločase | 88% (21/24) | 83% (10/12) | 92% (11/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 38% (9/24) | 33% (4/12) | 42% (5/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 79% (19/24) | 75% (9/12) | 83% (10/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 33% (8/24) | 42% (5/12) | 25% (3/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 29% (7/24) | 33% (4/12) | 25% (3/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 25% (6/24) | 33% (4/12) | 17% (2/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 8% (2/24) | 17% (2/12) | 0% (0/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 79% (19/24) | 92% (11/12) | 67% (8/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 71% (17/24) | 83% (10/12) | 58% (7/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 67% (16/24) | 83% (10/12) | 50% (6/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 54% (13/24) | 75% (9/12) | 33% (4/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 42% (10/24) | 50% (6/12) | 33% (4/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 13% (3/24) | 25% (3/12) | 0% (0/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 75% (18/24) | 83% (10/12) | 67% (8/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 63% (15/24) | 75% (9/12) | 50% (6/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 58% (14/24) | 67% (8/12) | 50% (6/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 54% (13/24) | 58% (7/12) | 50% (6/12) |
| Over 6,5 rohu | 79% (19/24) | 83% (10/12) | 75% (9/12) |
| Over 7,5 rohu | 67% (16/24) | 67% (8/12) | 67% (8/12) |
| Over 8,5 rohu | 63% (15/24) | 67% (8/12) | 58% (7/12) |
| Over 9,5 rohu | 42% (10/24) | 33% (4/12) | 50% (6/12) |
| Over 10,5 rohu | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Over 11,5 rohu | 29% (7/24) | 25% (3/12) | 33% (4/12) |
| Over 12,5 rohu | 25% (6/24) | 17% (2/12) | 33% (4/12) |