
Eliteserien · Норвегія
KFUM Oslo: форма та статистика
Форма ВВВПП
Сьогодні о 19:15: Tromso — KFUM Oslo
Поточні серії
3
без поразок
3
перемог поспіль
0
поразок поспіль
3
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.12 | В Valerenga | 2:1 | В |
| 09.18 | У Sarpsborg 08 FF | 1:3 | В |
| 09.13 | В Aalesund | 2:1 | В |
| 09.06 | У Molde | 2:0 | П |
| 08.30 | У Start | 4:1 | П |
| 08.15 | В Lillestrom | 1:1 | Н |
| 08.07 | У Sandefjord | 0:1 | В |
| 08.02 | В Kristiansund BK | 2:1 | В |
| 07.26 | В Molde | 2:4 | П |
| 07.18 | У Lillestrom | 2:1 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 22 | 8 | 4 | 10 | 27:36 |
| Вдома | 12 | 6 | 2 | 4 | 15:14 |
| У гостях | 10 | 2 | 2 | 6 | 12:22 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 86% (19/22) | 83% (10/12) | 90% (9/10) |
| Тотал більше 2,5 | 59% (13/22) | 42% (5/12) | 80% (8/10) |
| Тотал більше 3,5 | 32% (7/22) | 8% (1/12) | 60% (6/10) |
| Обидві заб’ють | 59% (13/22) | 50% (6/12) | 70% (7/10) |
| Сухий матч (без пропущених) | 23% (5/22) | 33% (4/12) | 10% (1/10) |
| Не забили | 23% (5/22) | 25% (3/12) | 20% (2/10) |
| Перемоги | 36% (8/22) | 50% (6/12) | 20% (2/10) |
| Нічиї | 18% (4/22) | 17% (2/12) | 20% (2/10) |
| Гол у 1-му таймі | 86% (19/22) | 75% (9/12) | 100% (10/10) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 64% (14/22) | 50% (6/12) | 80% (8/10) |
| Гол у 2-му таймі | 68% (15/22) | 58% (7/12) | 80% (8/10) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 32% (7/22) | 25% (3/12) | 40% (4/10) |
| Жовті картки більше 1,5 | 82% (18/22) | 83% (10/12) | 80% (8/10) |
| Жовті картки більше 2,5 | 64% (14/22) | 58% (7/12) | 70% (7/10) |
| Жовті картки більше 3,5 | 50% (11/22) | 42% (5/12) | 60% (6/10) |
| Жовті картки більше 4,5 | 27% (6/22) | 25% (3/12) | 30% (3/10) |
| Жовті картки більше 5,5 | 23% (5/22) | 25% (3/12) | 20% (2/10) |
| Жовті картки більше 6,5 | 9% (2/22) | 0% (0/12) | 20% (2/10) |
| Жовті картки більше 7,5 | 5% (1/22) | 0% (0/12) | 10% (1/10) |
| Фоли команди більше 8,5 | 82% (18/22) | 75% (9/12) | 90% (9/10) |
| Фоли команди більше 9,5 | 73% (16/22) | 67% (8/12) | 80% (8/10) |
| Фоли команди більше 10,5 | 55% (12/22) | 50% (6/12) | 60% (6/10) |
| Фоли команди більше 11,5 | 50% (11/22) | 50% (6/12) | 50% (5/10) |
| Фоли команди більше 12,5 | 36% (8/22) | 42% (5/12) | 30% (3/10) |
| Фоли команди більше 13,5 | 23% (5/22) | 25% (3/12) | 20% (2/10) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 50% (11/22) | 50% (6/12) | 50% (5/10) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 41% (9/22) | 42% (5/12) | 40% (4/10) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 27% (6/22) | 33% (4/12) | 20% (2/10) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 14% (3/22) | 8% (1/12) | 20% (2/10) |
| Кутові більше 6,5 | 77% (17/22) | 75% (9/12) | 80% (8/10) |
| Кутові більше 7,5 | 77% (17/22) | 75% (9/12) | 80% (8/10) |
| Кутові більше 8,5 | 73% (16/22) | 67% (8/12) | 80% (8/10) |
| Кутові більше 9,5 | 68% (15/22) | 67% (8/12) | 70% (7/10) |
| Кутові більше 10,5 | 45% (10/22) | 33% (4/12) | 60% (6/10) |
| Кутові більше 11,5 | 27% (6/22) | 25% (3/12) | 30% (3/10) |
| Кутові більше 12,5 | 18% (4/22) | 17% (2/12) | 20% (2/10) |