
Eliteserien · Norsko
KFUM Oslo: forma a statistiky
Forma VVVPP
Dnes v 19:15: Tromso vs KFUM Oslo
Aktuální série
3
bez porážky
3
výher v řadě
0
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.12 | D Valerenga | 2:1 | V |
| 09.18 | V Sarpsborg 08 FF | 1:3 | V |
| 09.13 | D Aalesund | 2:1 | V |
| 09.06 | V Molde | 2:0 | P |
| 08.30 | V Start | 4:1 | P |
| 08.15 | D Lillestrom | 1:1 | R |
| 08.07 | V Sandefjord | 0:1 | V |
| 08.02 | D Kristiansund BK | 2:1 | V |
| 07.26 | D Molde | 2:4 | P |
| 07.18 | V Lillestrom | 2:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 22 | 8 | 4 | 10 | 27:36 |
| Doma | 12 | 6 | 2 | 4 | 15:14 |
| Venku | 10 | 2 | 2 | 6 | 12:22 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 86% (19/22) | 83% (10/12) | 90% (9/10) |
| Over 2,5 gólu | 59% (13/22) | 42% (5/12) | 80% (8/10) |
| Over 3,5 gólu | 32% (7/22) | 8% (1/12) | 60% (6/10) |
| Oba týmy skórují | 59% (13/22) | 50% (6/12) | 70% (7/10) |
| Čisté konto | 23% (5/22) | 33% (4/12) | 10% (1/10) |
| Nedal gól | 23% (5/22) | 25% (3/12) | 20% (2/10) |
| Výhry | 36% (8/22) | 50% (6/12) | 20% (2/10) |
| Remízy | 18% (4/22) | 17% (2/12) | 20% (2/10) |
| Gól v 1. poločase | 86% (19/22) | 75% (9/12) | 100% (10/10) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 64% (14/22) | 50% (6/12) | 80% (8/10) |
| Gól ve 2. poločase | 68% (15/22) | 58% (7/12) | 80% (8/10) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 32% (7/22) | 25% (3/12) | 40% (4/10) |
| Over 1,5 žluté karty | 82% (18/22) | 83% (10/12) | 80% (8/10) |
| Over 2,5 žluté karty | 64% (14/22) | 58% (7/12) | 70% (7/10) |
| Over 3,5 žluté karty | 50% (11/22) | 42% (5/12) | 60% (6/10) |
| Over 4,5 žluté karty | 27% (6/22) | 25% (3/12) | 30% (3/10) |
| Over 5,5 žluté karty | 23% (5/22) | 25% (3/12) | 20% (2/10) |
| Over 6,5 žluté karty | 9% (2/22) | 0% (0/12) | 20% (2/10) |
| Over 7,5 žluté karty | 5% (1/22) | 0% (0/12) | 10% (1/10) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 82% (18/22) | 75% (9/12) | 90% (9/10) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 73% (16/22) | 67% (8/12) | 80% (8/10) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 55% (12/22) | 50% (6/12) | 60% (6/10) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 50% (11/22) | 50% (6/12) | 50% (5/10) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 36% (8/22) | 42% (5/12) | 30% (3/10) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 23% (5/22) | 25% (3/12) | 20% (2/10) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 50% (11/22) | 50% (6/12) | 50% (5/10) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 41% (9/22) | 42% (5/12) | 40% (4/10) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 27% (6/22) | 33% (4/12) | 20% (2/10) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 14% (3/22) | 8% (1/12) | 20% (2/10) |
| Over 6,5 rohu | 77% (17/22) | 75% (9/12) | 80% (8/10) |
| Over 7,5 rohu | 77% (17/22) | 75% (9/12) | 80% (8/10) |
| Over 8,5 rohu | 73% (16/22) | 67% (8/12) | 80% (8/10) |
| Over 9,5 rohu | 68% (15/22) | 67% (8/12) | 70% (7/10) |
| Over 10,5 rohu | 45% (10/22) | 33% (4/12) | 60% (6/10) |
| Over 11,5 rohu | 27% (6/22) | 25% (3/12) | 30% (3/10) |
| Over 12,5 rohu | 18% (4/22) | 17% (2/12) | 20% (2/10) |