
Eliteserien · Норвегія
Sarpsborg 08 FF: форма та статистика
Форма ПВПНН
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
1
поразок поспіль
0
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | В Rosenborg | 0:3 | П |
| 10.11 | У Aalesund | 2:4 | В |
| 09.18 | В KFUM Oslo | 1:3 | П |
| 09.13 | У Fredrikstad | 1:1 | Н |
| 09.06 | В Valerenga | 2:2 | Н |
| 08.30 | У Tromso | 0:0 | Н |
| 08.16 | В Sandefjord | 1:2 | П |
| 08.08 | У Viking | 2:1 | П |
| 08.02 | У Molde | 3:3 | Н |
| 07.26 | В Ham-Kam | 1:0 | В |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 23 | 7 | 7 | 9 | 28:34 |
| Вдома | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:15 |
| У гостях | 12 | 3 | 4 | 5 | 16:19 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 74% (17/23) | 73% (8/11) | 75% (9/12) |
| Тотал більше 2,5 | 57% (13/23) | 55% (6/11) | 58% (7/12) |
| Тотал більше 3,5 | 26% (6/23) | 18% (2/11) | 33% (4/12) |
| Обидві заб’ють | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Сухий матч (без пропущених) | 22% (5/23) | 18% (2/11) | 25% (3/12) |
| Не забили | 26% (6/23) | 18% (2/11) | 33% (4/12) |
| Перемоги | 30% (7/23) | 36% (4/11) | 25% (3/12) |
| Нічиї | 30% (7/23) | 27% (3/11) | 33% (4/12) |
| Гол у 1-му таймі | 87% (20/23) | 91% (10/11) | 83% (10/12) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 57% (13/23) | 55% (6/11) | 58% (7/12) |
| Гол у 2-му таймі | 61% (14/23) | 73% (8/11) | 50% (6/12) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 22% (5/23) | 9% (1/11) | 33% (4/12) |
| Жовті картки більше 1,5 | 91% (21/23) | 91% (10/11) | 92% (11/12) |
| Жовті картки більше 2,5 | 70% (16/23) | 64% (7/11) | 75% (9/12) |
| Жовті картки більше 3,5 | 39% (9/23) | 36% (4/11) | 42% (5/12) |
| Жовті картки більше 4,5 | 26% (6/23) | 36% (4/11) | 17% (2/12) |
| Жовті картки більше 5,5 | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
| Жовті картки більше 6,5 | 4% (1/23) | 9% (1/11) | 0% (0/12) |
| Жовті картки більше 7,5 | 4% (1/23) | 9% (1/11) | 0% (0/12) |
| Фоли команди більше 8,5 | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Фоли команди більше 9,5 | 52% (12/23) | 55% (6/11) | 50% (6/12) |
| Фоли команди більше 10,5 | 52% (12/23) | 55% (6/11) | 50% (6/12) |
| Фоли команди більше 11,5 | 43% (10/23) | 55% (6/11) | 33% (4/12) |
| Фоли команди більше 12,5 | 39% (9/23) | 45% (5/11) | 33% (4/12) |
| Фоли команди більше 13,5 | 30% (7/23) | 36% (4/11) | 25% (3/12) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 35% (8/23) | 27% (3/11) | 42% (5/12) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
| Кутові більше 6,5 | 91% (21/23) | 100% (11/11) | 83% (10/12) |
| Кутові більше 7,5 | 83% (19/23) | 91% (10/11) | 75% (9/12) |
| Кутові більше 8,5 | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Кутові більше 9,5 | 61% (14/23) | 73% (8/11) | 50% (6/12) |
| Кутові більше 10,5 | 52% (12/23) | 55% (6/11) | 50% (6/12) |
| Кутові більше 11,5 | 43% (10/23) | 45% (5/11) | 42% (5/12) |
| Кутові більше 12,5 | 35% (8/23) | 36% (4/11) | 33% (4/12) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Karlsbakk Нап | 23 | 2032 | 7 | 0 | 38 | 22 | 43 | 3 | 0 |
| Bjorn Utvik Зах | 22 | 1980 | 0 | 1 | 18 | 6 | 15 | 6 | 0 |
| Sondre Sörli Пів | 23 | 1949 | 5 | 4 | 32 | 17 | 25 | 1 | 0 |
| Anders Hiim Зах | 23 | 1896 | 1 | 0 | 8 | 4 | 13 | 2 | 0 |
| Sander Christiansen Пів | 21 | 1661 | 1 | 2 | 20 | 6 | 15 | 3 | 0 |
| Aimar Sher Пів | 21 | 1604 | 1 | 0 | 12 | 6 | 23 | 2 | 0 |
| Andreas Hansen Пів | 23 | 1569 | 3 | 0 | 16 | 8 | 10 | 0 | 0 |
| Claus Niyukuri Зах | 22 | 1383 | 2 | 4 | 7 | 5 | 20 | 2 | 0 |
| Victor Emanuel Halvorsen Пів | 23 | 1292 | 3 | 2 | 11 | 6 | 13 | 0 | 0 |
| Leander Øy Вор | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Noa Williams Пів | 21 | 942 | 1 | 2 | 18 | 7 | 6 | 0 | 0 |
| Mamour Ndiaye Вор | 10 | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 1 |
| Olaus Skarsem Пів | 11 | 707 | 2 | 0 | 8 | 4 | 11 | 1 | 0 |
| Sigurd Rosted Зах | 9 | 700 | 0 | 0 | 7 | 5 | 5 | 1 | 0 |
| Eirik Wichne Зах | 20 | 699 | 1 | 0 | 5 | 2 | 18 | 1 | 0 |
| Marius Lode Зах | 10 | 672 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Menno Koch Зах | 9 | 490 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | 2 | 0 |
| Magnar Odegaard Зах | 9 | 347 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Michael Opoku Пів | 8 | 306 | 0 | 1 | 9 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| Peter Reinhardsen Зах | 7 | 258 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Jo Inge Berget Нап | 8 | 172 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Bop Guèye Пів | 11 | 143 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Camil Mmaee Пів | 4 | 49 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Nikolai Skuseth Зах | 2 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Mathias Svenningsen-Grønn Пів | 2 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |