
Jupiler Pro League · Бельгія
KVC Westerlo: форма та статистика
Форма ВВВВН
Поточні серії
5
без поразок
4
перемог поспіль
0
поразок поспіль
5
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | В Antwerp | 5:1 | В |
| 09.20 | У St. Truiden | 0:2 | В |
| 09.12 | В Standard Liege | 4:2 | В |
| 09.05 | У KV Mechelen | 0:4 | В |
| 08.30 | В Zulte Waregem | 2:2 | Н |
| 08.23 | У Lommel United | 4:0 | П |
| 08.15 | У Genk | 3:2 | П |
| 08.08 | В Union St. Gilloise | 1:5 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 8 | 4 | 1 | 3 | 20:17 |
| Вдома | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:10 |
| У гостях | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 2,5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 3,5 | 88% (7/8) | 100% (4/4) | 75% (3/4) |
| Обидві заб’ють | 63% (5/8) | 100% (4/4) | 25% (1/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 25% (2/8) | 0% (0/4) | 50% (2/4) |
| Не забили | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Перемоги | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Нічиї | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
| Гол у 1-му таймі | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
| Гол у 2-му таймі | 100% (8/8) | 100% (4/4) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 75% (6/8) | 100% (4/4) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 63% (5/8) | 50% (2/4) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 6,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 7,5 | 88% (7/8) | 75% (3/4) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 8,5 | 75% (6/8) | 50% (2/4) | 100% (4/4) |
| Кутові більше 9,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 10,5 | 38% (3/8) | 25% (1/4) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 11,5 | 13% (1/8) | 0% (0/4) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 12,5 | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andreas Jungdal Вор | 8 | 720 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seiji Kimura Зах | 8 | 720 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Cisse Sandra Пів | 8 | 719 | 2 | 1 | 6 | 5 | 9 | 2 | 0 |
| Dylan Ourega Зах | 8 | 685 | 1 | 1 | 6 | 3 | 9 | 0 | 0 |
| Ibrahim Fofana Пів | 8 | 653 | 0 | 1 | 6 | 0 | 17 | 0 | 0 |
| Amando Lapage Зах | 8 | 620 | 1 | 0 | 4 | 1 | 10 | 1 | 0 |
| Shunsuke Saito Пів | 8 | 603 | 3 | 1 | 8 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| Isa Sakamoto Пів | 8 | 589 | 1 | 3 | 9 | 3 | 7 | 2 | 0 |
| Norman Bassette Нап | 8 | 568 | 5 | 0 | 18 | 11 | 21 | 1 | 0 |
| Lasse Flø Зах | 8 | 527 | 1 | 2 | 1 | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Cameron Congreve Пів | 6 | 491 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | 1 | 0 |
| Lucas Mbamba Зах | 5 | 237 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Reda Laalaoui Пів | 5 | 215 | 0 | 0 | 5 | 2 | 5 | 1 | 0 |
| Michée Ndembi Зах | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Felix Tsimba Нап | 2 | 90 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Reno Münz Зах | 1 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David Amegnaglo Нап | 5 | 82 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Yang Min-hyeok Нап | 3 | 69 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Thomas Van den Keybus Пів | 4 | 64 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Nikola Storm Нап | 3 | 54 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Pape Diong Пів | 4 | 54 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Naoufal Bohamdi-Kamoni Нап | 3 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Karol Borys Пів | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |